banner2

Icardi kız kardeşi kimdir? Icardi kardeşi Ivana Icardi sporcumu?

İspanyol hükümeti, Kadınlar Dünya Kupası'nı kazanan Ivana Andres yerine Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi'yi Kraliyet Spor Liyakat Nişanı ile onurlandırmasının ardından Ivana Icardi hakkında daha fazla bilgi edinilmek isteniyor. Peki Icardi kız kardeşi kimdir? Icardi kardeşi Ivana Icardi sporcumu?

Kimdir 06.09.2023, 22:28
Abone ol
Icardi kız kardeşi kimdir? Icardi kardeşi Ivana Icardi sporcumu?

İspanyol hükümetinin yanlışlıkla Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi'ye Kraliyet Spor Liyakat Nişanı vermesi üzerine Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi'nin kim olduğu merak konusu oldu. Peki Icardi kız kardeşi kimdir? Icardi kardeşi Ivana Icardi sporcumu?

IVANA ICARDİ KİMDİR, SPORCU MU?

İspanyol hükümeti yanlışlıkla Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi'ye Kraliyet Spor Liyakat Nişanı vermesi üzerine gündeme gelen Ivana Icardi'nin kim olduğu merak ediliyor. İspanya Ulusal Spor Konseyi (CSD), Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi'ye Kraliyet Spor Liyakat Nişanı verilmesi konusundaki hata sonrasında bir özür mesajı yayımladı

IVANA ICARDİ PAYLAŞIMDA BULUNDU

Ivana Icardi konuya dair bir paylaşımda bulunarak, Madalyayı istediğini belirterek, 'Arkadaşlarımın ve tanıdıklarımın bugün beni doğum günümden daha fazla kutlamasına katlanmak zorunda kaldığım için bir Madalya istiyorum' açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!