banner2

Hatice Özdemir kimdir? Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir hangi görevlerde bulundu?

Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karar ile Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir oldu. Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir gündemde yerini aldı. Peki Hatice Özdemir kimdir?  Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir hangi görevlerde bulundu?

Kimdir 19.08.2022, 09:55 19.08.2022, 09:57
Abone ol
Hatice Özdemir kimdir? Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir hangi görevlerde bulundu?

Hatice Özdemir gündemde yerini aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararıyla Hatice Özdemir Malatya İl Milli Eğitim Müdürü görevine getirildi. Peki Hatice Özdemir kimdir?  Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Hatice Özdemir hangi görevlerde bulundu?

MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HATİCE ÖZDEMİR KİMDİR?

Hatice Özdemir, 1972 senesinde Rize’de doğdu.

Hatice Özdemir'in babası emniyet mensubu olduğu için Ankara, Şanlıurfa ve İzmir illerinde eğitim aldı. Ortaokul ve lise zamanlarında lisanslı oyuncu olarak basketbol oynadı.

1993 senesinde Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde Matematik alanında lisans eğitimi aldı.

HATİCE ÖZDEMİR HANGİ GÖREVLERDE BULUNDU?

Hatice Özdemir, 1997 senesinde özel sektörde finans üzerinde çalışma hayatına başladı. 2002 senesinde Millî Eğitim Bakanlığı bünyesine Matematik Öğretmeni olarak atanan Özdemir, Ankara’da görev hayatına başladı ve burada iki yıl öğretmenlik yaptı.

2004-2016 senelerinde İstanbul’da farklı okullarda öğretmenlik, müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı ve okul müdürlüğü görevlerinde çalıştı.

2016 senesinde İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atanan Hatice Özdemir, bu görevini 11 Nisan 2022 tarihine kadar (6 yıl) sürdürdü.

Özdemir, 11 Nisan 2022 tarihinde Malatya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

19 Ağustos 2022 Cuma gününün atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Hatice Özdemir getirildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!