DOLAR
9.2620 0.92
EURO
10.7921 1.11
ALTIN
526.44 -0.64
BIST
0.00

Hacı Sabancı kimdir, kiminle evlendi? Hacı Sabancı kimin oğlu?

Geçtiğimiz akşam nikah masasına oturan Hacı Sabancı, sosyal medyanın gündemine geldi. Peki Sabancı kimdir? Hacı Sabancı kiminle evlendi? Hacı Sabancı hakkında merak edilenler haberimizin devamında.

Kimdir 10.10.2021, 17:04 10.10.2021, 17:24
Hacı Sabancı kimdir, kiminle evlendi? Hacı Sabancı kimin oğlu?

Sabancı ailesinin tanınan yüzlerinden olan Hacı Sabancı, geçtiğimiz akşam dünyaevine girdi. Hacı Sabancı’nın bu hamlesi gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medya kullanıcıları Hacı Sabancı’yı araştırıyor. İşte Hacı Sabancı hakkında merak edilenler…

HACI SABANCI KİMDİR?

1987 yılında doğan Hacı Sabancı, Ömer ve Arzu Sabancı’nın en büyük oğludur. Amerika/Boston TUFTS University'de ekonomi eğitimi aldı. Lisans ve lisansüstü eğitimini yurt dışında tamamladı ve sonrasında babasının yanında tecrübe edineceğini düşünerek ülkeye geri döndü. Amerika’da aldığı eğitimden sonra Türkiye’ye  dönen Hacı Sabancı o tarihten beri babası ile birlikte çalışıyor.  Asla işkolik değilimdir” diyen Hacı Sabancı’nın en büyük tutkusu ise sanat ve Beşiktaş. Hacı Sabancı'nın Türk sanatçılar olmak üzere tablo, heykel, video art gibi değişik çağdaş sanat eserlerinden oluşan bir koleksiyonu var.

HACI SABANCI KİMİNLE EVLENDİ?

Uzun zamandır sosyal medyada tanınan bir isim olan Nazlı Kayı ile birlikte bir ilişki sürdüren Hacı Sabancı, dün Kayı ile nikah masasına oturdu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
İstanbul'da son zamanlarda artan trafik sorununun sebebi nedir?