Güven Kıraç kimdir, kaç yaşında? Güven Kıraç evli mi, kiminle evli?

Güven Kıraç, önceki gece Beyoğlu'nda genç bir kadınla görüntülendi. Olayın ardından Güven Kıraç'ın hayatı merak konusu oldu. Peki Güven Kıraç kimdir, kaç yaşında? Güven Kıraç kiminle evli? İşte detaylar...

Kimdir 22.09.2022, 22:08 22.09.2022, 22:25
Abone ol
Güven Kıraç kimdir, kaç yaşında? Güven Kıraç evli mi, kiminle evli?

Ünlü oyuncu Güven Kıraç, gece vakitlerinde Beyoğlu'nda kız arkadaşıyla görüntülendi. Genç bir kadınla samimi görüntüler veren Kıraç, mekandan el ele çıktı. Basın mensuplarını görünce panikleyen Kıraç, hızla uzaklaşmaya başladı. 

Haberin ardından Güven Kıraç'ın hayatı merak konusu oldu. Güven Kıraç ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Peki Güven Kıraç kimdir, kaç yaşında ve kiminle evli? İşte ayrıntılar...

GÜVEN KIRAÇ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Oyuncu, 5 Nisan 1960 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarından mezun oldu. İki yıl boyunca devlet tiyatrosunda çalıştı. 1997'de Zeki Demirkubuz'un yönettiği Masumiyet filminde rol aldı. 

Kıraç, filmde canlandırdığı Yusuf karakteriyle ÇASOD, MGD ve İsrail Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. 

1999 yılında Salkım Hanımın Taneleri isimli filmle 19. İstanbul Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.

GÜVEN KIRAÇ EVLİ Mİ, KİMİNLE EVLİ?

Ünlü oyuncu, 1999'da Dürnev Kıraç ile evlenmiş ve 2010 yılında boşanmıştır. Kıraç, 2010 yılında Başak Kıraç ile dünyaevine girdi. Çiftin bu evlilikten Maya isimli bir kızı bulunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!