Gönül Dağı Çaycı Rıfat kimdir? Hüseyin Sevimli kimdir, kaç yaşında?

Gönül Dağı dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Dizide Rıfat karakterini canlandıran Hüseyin Sevimli merak konusu oldu. Peki Gönül Dağı Çaycı Rıfat kimdir? Hüseyin Sevimli kimdir, kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Kimdir 14.01.2022, 14:36 14.01.2022, 16:24
Abone ol
Gönül Dağı Çaycı Rıfat kimdir? Hüseyin Sevimli kimdir, kaç yaşında?

TRT1'in sevilen dizisi Gönül Dağı'nda Çaycı Rıfat karakteri dikkat çekiyor. Başarılı oyunculuğuyla beğeni toplayan Hüseyin Sevimli'nin hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Gönül Dağı Çaycı Rıfat kimdir? Hüseyin Sevimli kimdir,kaç yaşında? gibi soruların yanıtları araştırılıyor. Peki Gönül Dağı Çaycı Rıfat kimdir? Hüseyin Sevimli kimdir, kaç yaşında? İşte detaylar...

GÖNÜL DAĞI RIFAT KİMDİR?

Dizide 'Kellerin Rıfat' lakabıyla tanınan Çaycı Rıfat, Gedelli Kahvesi'nin sahibidir. Amcaoğullarıyla birlikte büyümüş olan Rıfat, Taner'i kendisine rakip olarak görür. Annesiyle yaşayan Rıfat, son bölümlerde âma olan Meryem'e aşık olmuştur. Annesi bu aşka karşı çıkmaktadır. 

HÜSEYİN SEVİMLİ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Hüseyin Sevimli, 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Çok sayıda tiyatro oyununun yanı sıra Melekler ve Kumarbazlar, Adalet, Game Over, Gelecek, Ferah Feza gibi kısa ve uzun metrajlı filmlerde yer almıştır.

Oyuncu, BluTV'de yayınlanan Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi'nde Suat karakterini oynadı. Şimdilerde ise TRT1'de ekrana gelen Gönül Dağı dizisinde Çaycı Rıfat'ı canlandırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!