Göksu Öngören Özgür kimdir? Cnn Türk sunucusu Göksu Öngören Özgür nereli, kaç yaşında?

Cnn Türk’ün başarılı sunucularından biri olan Göksu Öngören Özgür’ün hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Daha önce birçok kurumda görev alan Özgür, açık oturum programlarında moderatörlük yapıyor. Televizyon izleyicileri ise Göksu Öngören Özgür kimdir, nereli, kaç yaşında? gibi sorulara yanıt arıyor.

Kimdir 19.03.2022, 19:26
Göksu Öngören Özgür kimdir? Cnn Türk sunucusu Göksu Öngören Özgür nereli, kaç yaşında?

CNN Türk ekranlarında yayınlanan "Ne Oluyor?" programını sunan Göksu Öngören Özgür’ün hayatı ve biyografisine dair bilgiler merak konusu oldu. Ünlü sunucu her programda birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor. Programda Türkiye ve dünyanın gündemi masaya yatırılıyor. Peki, Göksu Öngören Özgür kimdir? Cnn Türk sunucusu Göksu Öngören Özgür nereli, kaç yaşında? İşte merak edilen ayrıntılar…

GÖKSU ÖNGÖREN ÖZGÜR KİMDİR?

Göksu Öngören Özgür 3 Eylül 1989 tarihinde asker bir babanın ikinci çocuğu olarak Diyarbakır'da doğdu. İlk okul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı.

Göksu Öngören Özgüri üniversiteyi ise Beykent Üniversitesi İletişim fakültesi İletişim ve Tasarım bölümünde okudu. Üniversitede okuduğu sırada Trt Haber Merkezi'nde muhabir olarak çalışmaya başladı. 3 yılın ardından ekrana çıkmaya başladı. Lisans tezi için çalışmaya bir yıl ara vermek zorunda kaldı. Lisans tezini "Siyasal İletişim ve Propaganda" konusunda hazırladı. Mezuniyetinin ardından çeşitli yerel ve ulusal kanallarda çalıştı. Sunduğu haber bültenlerinin hem editörlüğünü hem de sunuculuğunu yaptı.

Göksu Öngören Özgür 3 Eylül 1989 tarihinde asker bir babanın ikinci çocuğu olarak Diyarbakır'da doğdu. İlk okul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı.

TVEM kanalında 5 sene boyunca ana haberleri sundu ve haber müdürü olarak görev aldı. Haber bültenlerinin yanı sıra başka programları da hazırladı ve sundu. "Dünya Gündemi" programı ile birlikte başka ülkelerdeki siyasi, ekonomi ve yaşama dair haberleri ekrana yansıttı.

"Her şeyin başı sağlık" programıyla alanında uzman doktorlarla birlikte insan sağlığına katkı sağlamak için önemli projelere imza attı.

Güzel sunucu hem Türkiye hem dünya tarihine yakından tanıklık ederek, bir çok önemli programda hem moderatörlük hem de editörlük yaptı.

Özgür, doğayla iç içe yaşamayı seviyor. Ruhunu ve bedenini bu şekilde dinlendiriyor.

Hayvanlara düşkünlüğüyle biliniyor. Evinde de evcil hayvanları var. Barınak ziyaretlerine fazlasıyla önem veriyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!