banner2

Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında ve nereli? Gökhan Göz olayı nedir?

Sosyal medyaya düşen videosu ile gündem olan iş adamı Gökhan Göz hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki, Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında ve nereli? Gökhan Göz evli mi?

Kimdir 08.02.2022, 14:33
Abone ol
Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında ve nereli? Gökhan Göz olayı nedir?

Silah çektiği iddiasıyla polislerin evine baskın düzenlediği Gökhan Göz, videosunun sosyal medyaya düşmesi ile birlikte gündem oldu. Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları Gökhan Göz'ün hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki Gökhan Göz kimdir? Gökhan Göz ve Gülşah Saraçoğlu ayrıldı mı? Gökhan Göz olayı ne? İşte detaylar...

GÖKHAN GÖZ KİMDİR?

1989 yılında İstanbul Üsküdar'da dünyaya gelen Gökhan Göz, aslen Samsun Bafra'lıdır. Otomotiv ve gıda dışında inşaat ve hizmet sektörlerinde de girişimleri bulunmaktadır. Türkiye’nin Gülşah Saraçoğlu'nun sevgilisi olarak tanıdığı Gökhan Göz, Gülşah Saraçoğlu'nun evini dağıttığını gösteren videoyu paylaşması ile magazin gündemini sallamıştı. 

GÖKHAN GÖZ SEVGİLİSİ KİM?

Uzun bir süre modacı Gülşah Saraçoğlu ile birlikte olan Gökhan Göz, bu ilişkisini olaylı bir şekilde sonlandırmıştı. Göz, son olarak Ferdi Tayfur'un kendisi gibi şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur ile görüntülenmişti.

GÖKHAN GÖZ OLAYI NEDİR?

Silah çektiği sebebiyle evine baskın düzenlenen ünlü iş insanı polislere zor anlar yaşattı.

Polislere "Ne istiyorsunuz? Silah çekmişim. Silah çekmişim öyle mi? Ben Gökhan Göz'ün silahımı kontrol etmeye gelmişler..." dedi.

Göz, polisin silahını istemesi üzerine silahı verirken düşürerek tepki çekti. Gökhan Göz'ün elinde silahla şoke eden hareketleri tepki çekti. Bircan Bali bu görüntülerden sonra "Sen kimsin?" diyerek tepki gösterdi. Seren Serengil ise "Ne terbiyesizsin sen ya" diyerek isyan etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!