banner2

Ganire Paşayeva kimdir, neden gündem oldu? Ganire Paşayeva öldü mü, son durumu ne?

Azerbaycan Milletvekili olan Ganire Paşayeva Türkiye'de neden gündem oldu? Vatandaşlar arama motoruna, "Ganire Paşayeva kimdir? Ganire Paşayeva neden gündem oldu? Ganire Paşayeva öldü mü, durumu nasıl? sorularını yöneltiyor. Peki Ganire Paşayeva'ya ne oldu? Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası bir süredir hastalıklarla boğuşan Ganire Paşayeva önceki gün hastaneye kaldırıldı.

Kimdir 26.09.2023, 12:05 26.09.2023, 12:25
Abone ol
Ganire Paşayeva kimdir, neden gündem oldu? Ganire Paşayeva öldü mü, son durumu ne?

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası yaşadığı hastalıklar ile gündeme gelen Ganire Paşayeva, geçtiğimiz gün hastane kaldırıldı. Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva son durumu ne? Vatandaşlar arama motoruna, "Ganire Paşayeva öldü mü? Ganire Paşayev'in son durumu nasıl? Ganire Paşayev ne ameliyatı oldu? sorularını yöneltiyor? İşte son durum...

GANİRE PAŞEYEVA KİMDİR?

24 Mart 1975 yılında Azerbaycan'ın Düz Kırıklı kentinde dünyaya gelen Ganire Paşayeva, İlk ve ortaöğreniminin ardından Azerbaycan Tıp Üniversitesi Pediatri Bölümü'nü ve Bakü Devlet Üniversitesi Uluslararası Hukuk Bölümü'nü bitirdi. 

GANİRE PAŞAYEVA'NIN KARİYERİ

Ganire Paşayeva 1998 yılında ANS televizyonunda muhabir olarak çalışmaya başladı ve bırada çok çeşitli görevlerde bulundu. 2005 yılında ise Haydar Aliyev Vakfı'nın halkla ilişkiler bölüm başkanı oldu. Daha sonra 6 Kasım 2005 günü yapılan genel seçimlere bağımsız aday olarak katıldı ve Tovuz milletvekili olarak Azerbaycan Millî Meclisi'ne girdi. 

GANİRE PAŞAYEVA ÖLDÜ MÜ, SON DURUMU NE?

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası bir süredir hastalıklarla boğuşan Ganire Paşayeva dün komaya girdiği duyuruldu. Bir kaç saat önce ise sosyal medyada "Ganire Paşayeva öldü" şeklinde haberler yayılmaya başladı. Peki Ganire Paşayeva öldü mü? Konuyla ilgili açıklama yapan Fulya Öztürk, "Yaklaşık bir iki saat önce sosyal medyada ‘öldü’ haberi çıktı. Gerçekten hepimizi çok üzdü. Ganire Paşayeva, Türk dünyası için önemli bir isim. Durumu çok ciddi, yoğun bakımda. Öldü haberleri geldi, bu Haber yalan. Geçen yıl kilo alıyor, kilo aldığı için de mide küçültme ameliyatı oluyor. Bir yıl boyunca hep rahatsızlıklar yaşamış. İki gün önce evinde gece 3'e doğru bir anda tansiyonu 4'e düşüyor. Hemen yanındaki yardımcıları hastaneye yetiştiriyorlar. Durumu çok çok kritik." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!