Gamze Özer kimdir, kaç yaşında? Senarist Gamze Özer neden öldü?

47 yaşındaki ünlü senarist Gamze Özer'in ölüm haberi sonrası vatandaşlar arama motorlarında, "Gamze Özer kimdir, kaç yaşında? Senarist Gamze Özer neden öldü?" sorularının yanıtlarını aramaya başladı. İşte detaylar...

Kimdir 26.06.2022, 10:28 26.06.2022, 10:58
Abone ol
Gamze Özer kimdir, kaç yaşında? Senarist Gamze Özer neden öldü?

Türkiye'de ses getirmiş olan 'Sihirli Annem', 'Acemi Cadı', 'Kınalı Kar' ve 'Hanımın Çiftliği' gibi dizilerin senaristliğini yapan Gamze Özer, sabah saatlerinde ölü bulundu. Hal böyle olunca vatandaşlar, "Gamze Özer kimdir, kaç yaşında? Senarist Gamze Özer neden öldü?" sorularının yanıtlarını arar oldu. İşte ayrıntılar...

GAMZE ÖZER KİMDİR?

1975 yılında İzmir'de dünyaya gelen Gamze Özer, Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Türkiye'de pekçok kişi tarafından severek izlenen 'Sihirli Annem', 'Acemi Cadı', 'Kınalı Kar' ve 'Hanımın Çiftliği' gibi dizilerin senartistliğini yapan isimdir.

GAMZE ÖZER NEDEN ÖLDÜ?

Armağan Çağlayan yaptığı paylaşımda, ''İnanamıyorum! Ahhhh Gamze…. Her ölüm erken ama, senin için çooook erkendi…. Yattığın yer incitmesin … #gamzeözer'' sözleriyle acı haberi ünlü senaristin sevenlerine duyurdu.

Gamze Özer'in ölüm nedeniyle ilgili de açıklama yapan ünlü yapımcı, "Gece yatmış, sabah uyanamamış… Sebebi henüz bilinmiyor." sözlerinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!