Elon Musk'ın oğlu Xavier Alexander Musk cinsiyet mi değiştiriyor? Xavier Alexander Musk kimdir, babası ile neden bağlarını koparmak istiyor?

Elon Musk'ın oğlu Xavier Alexander Musk basında yer alan haberlerin ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, Elon Musk'ın oğlu Xavier Alexander Musk cinsiyet mi değiştiriyor? Xavier Alexander Musk kimdir, babası ile neden bağlarını koparmak istiyor? İşte detaylar...

Kimdir 21.06.2022, 13:55 21.06.2022, 14:57
Abone ol
Elon Musk'ın oğlu Xavier Alexander Musk cinsiyet mi değiştiriyor? Xavier Alexander Musk kimdir, babası ile neden bağlarını koparmak istiyor?

Elon Musk'ın oğlu Xavier Alexander Musk cinsiyetini ve ismini değiştirmek için mahkemeye başvurdu. Peki, Elon Musk'ın oğlu Xavier Alexander Musk cinsiyet mi değiştiriyor? Xavier Alexander Musk kimdir, babası ile neden bağlarını koparmak istiyor? İşte merak edilen soruların yanıtları...

ELON MUSK'IN OĞLU XAVİER ALEXANDER MUSK CİNSİYET Mİ DEĞİŞTİRİYOR?

Xavier Alexander Musk konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

 "Biyolojik babamla hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum"

XAVİER ALEXANDER MUSK KİMDİR?

Xavier Alexander Musk, Elon Musk'ın ilk karısından oğludur. Elon Musk ve ilk karısı Justine Wilson Kanada'nın Ontario kentinde bulunan Queen's Üniversitesi'nde tanıştmıştır. 2000 yılında evlenen çift 2008'de ayrılmıştır.

XAVİER ALEXANDER MUSK, ELON MUSK İLE BAĞLARINI NEDEN KOPARMAK İSTİYOR?

Elon Musk'ın oğlu oğlu Xavier cinsiyetini ve adını değiştirmeye karar vererek geçtiğimiz nisan ayında mahkemeye dilekçe sundu.

18 yaşındaki Xavier, babasından uzaklaşmak ve resmi bağlarını koparmak için annesinin soyadını alarak ismini 'Vivian Jenna Wilson' olarak değiştirecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!