banner2

Elbet Bir Gün'ün Mehmet'i kimdir? Burak Yamantürk kimdir, kaç yaşında?

Burak Yamantürk, Elbet Bir Gün dizisinde Mehmet karakterini canlandıracak. Burak Yamantürk'ün hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki Burak Yamantürk kimdir, kaç yaşında? İşte detaylar...

Kimdir 07.11.2021, 19:58 07.11.2021, 20:18
Abone ol
Elbet Bir Gün'ün Mehmet'i kimdir? Burak Yamantürk kimdir, kaç yaşında?

Elbet Bir Gün dizisi ilk bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Mehmet karakterine Burak Yamantürk hayat verecek. Bugüne kadar birçok dizi ve filmde rol alana Yamantürk'ün hayatı merak konusu oldu. "Elbet Bir Gün Mehmet kimdir? Burak Yamantürk kimdir, kaç yaşında?" sorularının yanıtı araştırılıyor. Peki Burak Yamantürk kimdir, kaç yaşında? İşte oyuncunun hayatıyla ilgili merak edilenler...

ELBET BİR GÜN MEHMET KİMDİR?

Karısı Gizem'e derin bir aşkla bağlı olan Mehmet, iyi giyinmeyi ve iyi yaşamayı seven bir adamdır. Kimseye tamah etmeyen, dürüst bir karaktere sahiptir. Adrenalin sporlarıyla ilgilenir, risk almayı sever. Kolay bir hayatı olmayan Mehmet, türlü badireler atlatmıştır.

Her şeyi yoluna koyduğunu düşünürken işleri bir anda alt üst olur ve yasadışı işlere bulaşmak zorunda kalır. Ancak Mehmet karısı Gizem dahil bunu herkesten gizlemek zorunda kalır. Bu durum Mehmet için kabuslarla dolu bir sınava dönüşür.

BURAK YAMANTÜRK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

23 Aralık 1983 tarihinde Kocaeli'nin İzmit ilçesinde dünyaya gelen Burak Yamantürk, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. İlk olarak 2010'da "Ayhan Hanım" filminde Bahadır karakteriyle yer aldı. 2012'de Veda dizisinde canlandırdığı Kemal karakteriyle çıkış yakaladı. Netflix'in Kuş Uçuşu dizisinde Selim rolünü canlandıran Burak Yamantürk, Elbet Bir Gün isimli diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

BURAK YAMANTÜRK ROL ALDIĞI DİZİLER

2012 - Veda Kemal

2013-14 - Tatar Ramazan 

2014 - Hayat Yolunda

2015 - Acı Aşk 

2017 - İçimdeki Fırtına

2017 - Kayıt Dışı 

2019 - Sevgili Geçmiş 

2020 - Ya İstiklal Ya Ölüm 

2021- Kuş Uçuşu 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!