Eda Erol kimdir, kaç yaşında ve nereli? Eda Erol evli mi?

Sosyal medya hesabında oldukça aktif olan Eda Erol, son haliyle görenleri büyüledi. Hal böyle olunca arama motorlarında en çok araştırılan isimlerden biri oldu. Peki, Eda Erol kimdir, kaç yaşında ve nereli? Eda Erol evli mi? İşte detaylar...

Kimdir 08.04.2022, 12:04 08.04.2022, 12:13
Abone ol
Eda Erol kimdir, kaç yaşında ve nereli? Eda Erol evli mi?

Bugün yeni yaşını kutlayan Eda Erol, paylaşımları ile gündem olmaya devam ediyor. Merak edilen, "Eda Erol kimdir, kaç yaşında ve nereli? Eda Erol evli mi?" sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

EDA EROL KİMDİR?

İzdivaç programları ile ülkemizde tanınan Esra Erol'un kardeşi olan Eda Erol, 1986 yılında doğmuştur. Sinoplu bir anne ve göçmen bir babanın ikinci kızı olan Erol, 46 YOK adlı yapımla ekranalara giriş yapmıştır. Erol'un emekli polis memuru olan babası İstanbul'a gelince kzını "Neşe Erberk Ajans" kayıt ettirmiştir. Ardından Erol, Afyon Kocatepe üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olmuştur. İlk rol aldığı film ise "Stajyer Mafya"dır.

EDA EROL EVLİ Mİ?

Eda Erol bir dönemler ünlü sanatçı Alişan ile aniden nişanlanmıştır. Ancak çift, aralarında çıkan anlaşmazlıklar sebebiyle aynı şekilde ayrılma kararı almıştır. Ünlü isim şimdilerde bekar bir hayat sürmektedir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!