banner2

Dilan Çıtak kimdir, nereli? Dilan Çıtak annesi kim? Dilan Çıtak kimin kızı?

Dilan Çıtak kimdir, nereli sorusu bugün sosyal medyada gündem oldu. İbrahim Tatlıses'in kızı olan Dilan Çıtak'ın annesinin kim olduğu ve hayatı merak ediliyor. Peki Dilan Çıtak kimdir, nereli? Dilan Çıtak annesi kim? Dilan Çıtak kimin kızı?

Kimdir 25.09.2023, 11:47 25.09.2023, 11:57
Abone ol
Dilan Çıtak kimdir, nereli? Dilan Çıtak annesi kim? Dilan Çıtak kimin kızı?

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ın son sosyal medya paylaşımlarının ardından, vatandaş Dilan Çıtak'ın yaşamı hakkında daha fazla bilgi edinmek için arama motorlarına yöneldi. Peki Dilan Çıtak kimdir, nereli? Dilan Çıtak annesi kim? Dilan Çıtak kimin kızı?

DİLAN ÇITAK KİMDİR, NERELİ?

Dilan Çıtak, 2 Aralık 1989 tarihinde İstanbul'da doğdu. Hayatının büyük bir kısmını, müziğin içinde geçirmiş.  Müzik tutkusuyla dolu bir yaşam sürdüren Dilan Çıtak, 2003 yılında yarı burslu olarak Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde eğitimine başlamıştır. Başlangıçta şan eğitimi almışken, daha sonra piyano ve keman dersleriyle müzik eğitimini zenginleştirmiştir. Keman çalmaya başladıktan sonra bir süre sonra kemanı bırakarak piyano çalmaya devam etmiştir.

Okul yılları boyunca, müzikallerde ve korolarda yer almış, caz orkestralarında solistlik yapmıştır. Ayrıca Pera Tiyatro'da oyunculuk eğitimi almış ve bu alanda da kendisini geliştirmiştir.

2011 yılında dil ve müzik eğitimi almak üzere Amerika'ya gitmiş ve Berklee College Of Music öğrencileriyle birlikte çeşitli sahnelerde konserler vermiştir. Amerikalı bir vokal hocası ile çalışarak müzik kariyerine daha fazla yön vermiştir. Dil ve müzik eğitiminin ardından Türkiye'ye dönmüş ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nde İngilizce müzikoloji bölümünde eğitimine devam etmiştir.

Dilan Çıtak, müziğe olan katkılarıyla öne çıkan bir isimdir. Ayrıca, kendi müzik projesi olan "SOUL SENSATION" band'in solisti olarak ve İskender Paydaş'ın "Zamansız Şarkılar" projesinde vokal olarak da yer almıştır. Bu şekilde müziğin farklı alanlarında başarılar elde etmiştir.

DİLAN ÇITAK ANNESİ KİMDİR? 

Dilan Çıtak annesi kimdir sorusu bugün arama motorlarında en çok aratılan sorular arasında yer almakta. Dilan Çıtak'ın annesi 90'lı yıllarda İbrahim Tatlıses ile kısa süreli ilişkisi olan Işıl Çıtak'tır.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!