banner2

Dilan Çıtak kimdir? Dilan Çıtak kaç yaşında, annesi kim? İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak'ın babası mı?

Yaptığı son paylaşım ile gündeme gelen Dilan Çıtak kimdir, kaç yaşındadır? Vatandaşlar arama motorunda Dilan Çıtak'ın hayatı hakkında bilgileri araştırıyor. Dilan Çıtak kimdir, kaç yaşındadır? Dilan Çıtak annesi kim? İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak'ın öz babası mı?

Kimdir 25.09.2023, 12:02
Abone ol
Dilan Çıtak kimdir? Dilan Çıtak kaç yaşında, annesi kim? İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak'ın babası mı?

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme oturan Dilan Çıtak vatandaşların en çok arattığı isim olarak ön plana çıkıyor. Peki Dilan Çıtak kimdir, kaç yaşındadır? Vatandaşlar arama motorunda Dilan Çıtak'ın hayatı hakkında bilgileri araştırıyor. Dilan Çıtak kimdir, kaç yaşındadır? Dilan Çıtak annesi kim? İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak'ın öz babası mı? İşte Dilan Çıtak hakkında tüm detaylar...

DİLAN ÇITAK KİMDİR?

2 Aralık 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Dilan Çıtak, hayatının büyük bir kısmını müzikle iç içe geçirmiştir. Müziğe olan ilgisi nedeniyle 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu olarak başladı. İlk olarak şan dalında eğitim almaya başlasa da, daha sonra piyano ve keman derslerine de ilgi gösterdi. Bu süreçte 2 yıl boyunca keman çalarken, sonrasında kemanı bırakıp piyano çalmaya odaklandı. Okul yılları boyunca müzikallerde ve korolarda yer aldı. Aynı zamanda caz orkestralarında solistlik yaparak müzik kariyerine ilk adımlarını attı. Pera Tiyatro'da 2 yıl süren oyunculuk eğitimi de aldı.

DİLAN ÇITAK'IN KARİYERİ

2011'de dil ve müzik eğitimi için ABD'ye giden Dilan Çıtak, "Berklee College Of Music" öğrencilerinden oluşan çeşitli ekiplerle büyük sahnelerde konserler verdi. (Harper’s Ferry,Wally’s Cafe,939 Cafe). Kendi alanında bir çok başarıya imza atmış “The Julliard School”dan mezun Amerikalı bir vokal hocası ile vokal çalışmaları yaptı. Bir yıllık dil ve müzik eğitimi sonrasında Türkiye’ye dönüş yaptı. İTÜ İngilizce müzikoloji bölümünü kazanarak eğitimine bu alanda devam etti. Sanat okulunda Keman ve Piyano hocalığı yapıyor. Kendi projesi olan SOUL SENSATION band’in solistliği ve İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar” projesinde de vokal olarak yer almıştı.

DİLAN ÇITAK İBRAHİM TATLISES'İN KIZI MI?

Evet Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in kızıdır. İbo'nun Dilan Çıtak adında bir kızı olduğu yıllar sonra ortaya çıkmıştı. İbrahim Tatlıses'in babası olduğunu kabul etmesi uzun yıllar alan Dilan Çıtak, kısa sürede hem sesi hem de özel hayatıyla tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

DİLAN ÇITAK'IN ANNESİ KİM?

Dilan Çıtak'ın annesi 90'lı yıllarda İbrahim Tatlıses ile kısa süreli ilişki yaşayan Işıl Çıtak'tır. Tatlıses ile ilişki yaşayıp hamile kalan Işıl Çıtak ünlü türkücü bebeği kabul etmediği için onu kendi büyütmüştü. Bunca yıl hiç konuşmayan Işıl Çıtak ikinci kez evlenmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!