banner2

Didem Arslan Yılmaz Mine kimdir? Canlı yayındaki cinayet itirafı nedir?

Ekranların sevilen programlarında olan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme izleyiciyi hafta içi her gün Show ekranlarına seyirciyi kendine bağlıyor Didem Arslan'la programına damga vuran Mine araştırılıyor. Peki, Didem Arslan Yılmaz Mine kimdir? Canlı yayındaki cinayet itirafı nedir?

Kimdir 30.01.2023, 18:31
Abone ol
Didem Arslan Yılmaz Mine kimdir? Canlı yayındaki cinayet itirafı nedir?

Show ekranlarında haftaiçi her gün yayınlanan ve sunuculuğunu Didem Arslan'ın yaptığı Didem Arslan'la Vazgeçme programı seyirci tarafından sıkı sıkıya takip ediliyor. Seyirciler haftaiçi her gün saat 16:00'da ekranlara odaklanıyor.Olayları yakından takip eden seyirciler programa damgasını vuran Mine konusu merak edşlmye başlandı detaylar haberimizde..

DİDEM ARSLAN MİNE KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında adı geçen Mine merak konusu oldu. Tayfun Bey, 5 ay önce kayıplara karışan kardeşi Mine'yi bulmak için Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'ye başvurmuştu. Tayfun Bey kardeşinin öldüğünü ve onu öldürenin eşi Mithat Kocadağ olduğunu iddia etmişti. Haftalar sonrasında Mithat Kocadağ, canlı yayında eşi Mine Kocadağ'ı öldürdüğünü itiraf etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!