DOLAR
13.75 0.62
EURO
15.55 0.24
ALTIN
783.28 0.86
BIST
1,912.09 1.70

Destan dizisinin Çolpan'ı İpek Karapınar kimdir? İpek Karapınar sevgilisi

Destan dizisi ilk bölümüyle izleyicilerden tam not alırken dizide Çolpan karakterine hayat veren İpek Karapınar'ın da hayatı merak konusu oldu. Peki, İpek Karapınar kimdir? İpek Karapınar aslen nereli? İpek Karapınar boyu kaç? İpek Karapınar kaç yaşında? Detaylar haberimizde...

Kimdir 24.11.2021, 14:45
Destan dizisinin Çolpan'ı İpek Karapınar kimdir? İpek Karapınar sevgilisi

İPEK KARAPINAR KİMDİR?

İpek Karapınar, 1 Ocak 1984 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvar bölümünde Keman eğitimi almıştır.

Pek çok dizide oynayan oyuncu akıllarda ilk olarak Atv'de yayınlanan Hatırla Sevgilisi dizisiyle yer etmiştir. Fakat asıl çıkışını Star Tv'de yayınlanan Küçük Sırlar dizisi ile yakalamıştır. Son olarak ise ATV'de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştır.

İpek Karapınar dizi dünyasına Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Zehirli Sarmaşık, Doludizgin Yıllar gibi önemli dizilerde oynadığı roller ile giriş yapmış olsa da onu televizyon dizilerinin yıldızı yapacak çıkışını Köprü dizisinde üstlendiği rol ile yapmıştır.

Köprü dizisinde sergilediği performans ile izleyenlerden büyük beğeni toplayan ve daha sonra birçok teklif alan oyuncu popüler yapımlarda yer almıştır.

Köprü dizisinden sonra Küçük Sırlar dizisinde boy gösteren Arzu karakterine canlandırma başlayan Karapınar, Ustura Kemal dizisinde Nihal, Talih Kuşu dizisinde Cansu, Adını Kalbime Yazdım dizisinde Leyla, Hayat Yolunda dizisinde Yelda Güçlü, Kırgın Çiçekler dizisinde Feride karakterlerine hayat vermiştir. Güzel oyuncu şimdilerde Atv'de yayınlanan Destan dizisinde Çolpan karakterine hayat  veriyor.

İPEK KARAPINAR SEVGİLİSİ

İpek Karapınar, bir dönem Musa Uzunlar ile sık sık magazinlere yakalanıyordu. Uzun süreli birlikteliğinin ardından ayrılma kararı almaları herkesi şaşkına çevirmişti. İpek Karapınar son olarak Oytun Çakır ile birliktelik yaşıyor. Sevgilisiyle dudak dudağa pozuyla yakalanan Karapınar, uzun süre magazin sayfalarını meşgul etmişti.

İPEK KARAPINAR OYNADIĞI DİZİLER

Hatırla Sevgili

Kurtlar Vadisi Pusu

Zehirli Sarmaşık

Doludizgin Yıllar

Köprü

Küçük Sırlar

Ustura Kemal

Talih Kuşu

Adını Kalbime Yazdım

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!