banner2

Danla Bilic'in sevgilisi Yusuf Engin kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Danla Bilic'in yeni sevgilisi Yusuf Engin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Yusuf Engin'in mesleği ne? Yusuf Engin'in şirketi...

Kimdir 27.09.2021, 08:45 27.09.2021, 10:35
Abone ol
Danla Bilic'in sevgilisi Yusuf Engin kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Fenomen Danla Bilic ile aşk iddiaları nedeniyle magazin gündemine gelen Yusuf Engin'in hayatı merak ediliyor. Yusuf Engin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Geçtiğimiz günlerde Danla Bilic ile el ele görüntülenen Yusuf Engin ne iş yapıyor?

YUSUF ENGİN KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Danla Bilic olarak tanınan Damla Aktepeile yaşadığı aşkla gündeme gelen Yusuf Engin, Bahçeşehir Üniversitesi'nde Avrupa Birliği İlişkileri bölümünü tamamladı. Üniversite eğitiminin ardından 2012 yılında Engin Grup'ta Kurul Üyesi olarak iş hayatına başladı.

Öte yandan Futurapet adındaki firmada hissesi olan iş insanı Yusuf Engin, holdingin birçok şirketinde de yönetim kurulu üyesi.

Yusuf Engin, ünlü bir kozmetik firması olan Engin Grup şirketinde hissedar.

İş insanı engin Rizeli.

YUSUF ENGİN VE DANLA BİLİC SEVGİLİ Mİ?

Instagram isimli platformun en bilinen influencerlardan biri olan Danla Bilic, geçtiğimiz aylarda birlikte olduğu Poyraz Teoman'dan ayrılmıştı. Ardından tanınan ismin, iş insanı Yusuf Engin ile birlikte olduğu iddia edildi. İkili bir süre sessiz kalsa da geçtiğimiz günlerde el ele görüntülendi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!