Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan kimdir? Güler Mocan kaç yaşında, çocuğu var mı?

Cüneyt Arkın vefat etti. Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın ölümü sonrasında ilk eşi Güler Mocan gündemde yerini aldı. Ruh ve sinir Hastalıkları Uzmanı Güler Mocan ile Cüneyt Arkın 1964 senesinde evlendi. Peki Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan kimdir? Güler Mocan kaç yaşında, çocuğu var mı?

Kimdir 30.06.2022, 09:39 30.06.2022, 09:44
Abone ol
Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan kimdir? Güler Mocan kaç yaşında, çocuğu var mı?

Cüneyt Arkın vefatı sonrasında ilk eşi Güler Mocan gündeme geldi. Gerçek ismi Fahrettin Cüreklibakır olan Yeşilçam'ın unutulmaz ismi ile Güler Mocan 1964 senesinde nikah masasına oturdu. Cüneyt Arkın'ın yıllardır görüşmediği kızı olan Filiz'in annesi Güler Mocan hayatı araştırılıyor. Peki Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan kimdir? Güler Mocan kaç yaşında, çocuğu var mı?

CÜNEYT ARKIN'IN İLK EŞİ GÜLER MOCAN KİMDİR?

Güler Mocan, Denizli'de doğdu. 80'li yaşlarında olan Güler Mocan, 1975 senesinde Erenköy Kız Lisesi'nde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde üniversite eğitimi aldı.

İstanbul Üniversitesi'nde uzmanlık yapmaya devam eden Güler Mocan, psikiyatri bölümüne yoğunluk vermektedir. Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan Ruh ve Sinir Hastalıkları uzmanı olarak çalışmaktadır.

Güler Mocan ve Cüneyt Arkın, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde sınıf arkadaşıydı. 1964 senesinde nikah masasına oturan çiftin Filiz adında bir kız çocukları vardır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!