Cin çıkarma görüntüleriyle gündem olan Pelin Hürman kimdir, kaç yaşında? Pelin Hürman ne iş yapıyor?

Sosyal medya platformu Twitter'da cin çıkarma görüntüleri ile gündeme gelen Pelin Hürman hakkında araştırmalar yapılıyor. Kendisini Medyum Pelin olarak tanıtan kişi hakkında merak edilen, "Cin çıkarma görüntüleriyle gündem olan Pelin kimdir, kaç yaşında? Pelin Hürman ne iş yapıyor?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

Kimdir 22.06.2022, 20:19 22.06.2022, 20:27
Abone ol
Cin çıkarma görüntüleriyle gündem olan Pelin Hürman kimdir, kaç yaşında? Pelin Hürman ne iş yapıyor?

Beyaz Tv’de yayınlanan Her Açıdan programına katılan ve kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtan Pelin Hürman, sosyal medya platformlarında yaptıkları ile gündem oldu. Merak edilen, "Cin çıkarma görüntüleriyle gündem olan Pelin Hürman kimdir, kaç yaşında? Pelin Hürman ne iş yapıyor?" sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

PELİN HÜRMAN KİMDİR?

Kendini 'Metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman yayında cin çıkarma seansı yaptı. İçine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman, "Bir buçuk dakikada çıkartırım, kahvemi çayımı içer giderler" ifadelerini kullandı.

Her programları ile olay olan Beyaz Tv’de bu sefer cin çıkarma olayı ile gündeme damga vurdu. Yapılan programda cin çıkarma seansı işleyen Pelin Hürman, kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtıyor ve YouTube kanalından ilginç videolar çekiyor. Pelin Hürman’ın eski goruntuleri ortaya çıktı. Hürman başı açık sarışın ve içki içen fotoğrafları ortaya çıktı!

İşte o görüntü;

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!