banner2

Cemre Uyanık kimdir? MasterChef Cemre kim, aslen nereli, nerede çalışıyor, mesleği ne?

Ekranların büyük ilgi gören yarışma programı Masterchef, 2023 sezonuyla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Programın yarışmacı kadrosunda sürpriz isimlerin yer aldığı gözlerden kaçmıyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna ise jüri koltuklarında izleyicileri heyecanla bekliyor. Yarışmada öne çıkan isimlerden biri de Cemre Uyanık, en fazla araştırılan ve merak edilen yarışmacılardan biri haline geldi. Peki Cemre Uyanık kimdir? MasterChef Cemre kim, aslen nereli, nerede çalışıyor, mesleği ne?

Kimdir 26.09.2023, 11:58 26.09.2023, 12:01
Abone ol
Cemre Uyanık kimdir? MasterChef Cemre kim, aslen nereli, nerede çalışıyor, mesleği ne?

Masterchef, en popüler yarışma programları arasında önemli bir konumda bulunuyor ve enfes yemekleriyle izleyicileri büyülemeye devam ediyor. 2023 sezonunda MasterChef'te jüri üyeleri aynı isimlerden oluşurken, yarışmacılardan Cemre Uyanık ise arama motorlarında en çok merak edilen isimlerden biri haline geldi. Peki Cemre Uyanık kimdir? MasterChef Cemre kim, aslen nereli, nerede çalışıyor, mesleği ne?

CEMRE UYANIK KİMDİR?

MasterChef Cemre Uyanık, 1992 yılınd  Şanlıurfa'da doğdu. Üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Konaklama Yönetimi bölümünde tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra, 2017 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde bir restoranda 5 ay boyunca görev almıştır. Daha sonra yine ABD'de bir Fransız restoranında staj yapmış ve 2018 yılında New York'ta farklı bir restoranda parti şefi olarak çalışmıştır. Aşçılık alanında eğitim almış olan Cemre Uyanık, çocukluğundan itibaren Uzak Doğu mutfağına ilgi duymaktadır. 2019 yılında Türkiye'nin MasterChef yarışmasına katılmış ve bu yarışmada Alican Sabunsoy ile finale çıkarak birinci olmuştur.

CEMRE UYANIK NERELİ?

Cemre Uyanık aslen Şanlıurfa'lı dır.

CEMRE UYANIK MESLEĞİ NE?

MasterChef Türkiye'de tanınan Cemre Uyanık'ın mesleği Aşçılıktır.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!