banner2

Bülent Şakrak kimdir, nereli? Boşanıyor mu? Bülent Şakrak eşi kim?

Bülent Şakrak kimdir, Bülent Şakrak eşi ile boşanıyor mu? Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak ayrılıyor mu? Soruları magazin gündeminin tepesine yerleşti. Bülent Şakrak, boşanacaklarına yönelik haberlere Instagram'dan açıklama yaptı. 

Kimdir 24.01.2023, 14:59 24.01.2023, 15:18
Abone ol
Bülent Şakrak kimdir, nereli? Boşanıyor mu? Bülent Şakrak eşi kim?

Bülent Şakrak kimdir, eşi kim? Bülent Şakrak eşi ile boşanıyor mu? şeklindeki sorular magazin gündemine bomba gibi düştü. İddialar üzerine Instagram hesabından bir paylaşım yapan Bülent Şakrak Ceyda Düvenci boşanıyor mu? Sorularına yanıt verdi. 

BÜLENT ŞAKRAK KİMDİR?

Bülent Şakrak kimdir? Bülent Şakrak, 26 Ağustos 1977 yılında hayata İstanbul'da gözlerini açmış bir oyuncudur. Bülent Şakrak tiyatroya 1996 yılında Kartal Sanat İşliği Tiyatrosu'nda gençlik ve çocuk oyunlarında rol alarak başladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü'ne girdi. Kartal Sanat İşliği Tiyatrosu'nun ardından Müjdat Gezen Tiyatrosu ve Yayla Sanat Merkezi Tiyatrosu'nda çalışan oyuncu 2004 yılından beri Kent Oyuncuları'nın kadrosunda yer alan oyuncu, grubun sergilediği Ölümüne, 39 Basamak, Kumarbazın Seçimi, Inishmore'lu Yüzbaşı gibi çeşitli oyunlarda rol aldı.

BÜLENT ŞAKRAK EŞİ KİM?

Bülent Şakrak, 19 Aralık 2015 tarihinde Ceyda Düvenci ile evlendi. Bu tarihten itibaren Ceyda Düvenci ile mutlu bir evliliği oldu. Öte yandan Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci'nin bir de çocuğu oldu.

BÜLENT ŞAKRAK CEYDA DÜVENCİ AYRILIYOR MU?

Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci boşanıyor mu? Şeklindeki sorulara Bülent Şakrak şu şekilde yanıt verdi:

"Instagram'da fotoğraf paylaşmıyoruz diye boşanıyor haberi yapılır mı? Allah aşkına yapmayın. Her şey yolunda... Herkes mutlu olsun" 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!