banner2

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Ankaralı'sı Serkan Çayoğlu kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı karakteriyle ekranlara dönen Serkan Çayoğlu kimdir, nereli, evli mi ve kaç yaşında? Serkan Çayoğlu'nun sevgilisi kimdir?

Kimdir 16.11.2021, 21:25 16.11.2021, 22:14
Abone ol
Bir Zamanlar Kıbrıs'ın Ankaralı'sı Serkan Çayoğlu kimdir?

Son olarak Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide Ankaralı karakterine hayat veren Serkan Çayoğlu'nun hayatı sık sık merak ediliyor. Peki Serkan Çayoğlu kimdir, nereli, evli mi ve kaç yaşında? Serkan Çayoğlu'nun sevgilisi kim ve dizileri neler?

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Türk televizyonlarında görmeye alışık olduğumuz 1987 yılında Almanya'da doğdu. Üniversite eğitimini de Almanya'da tamamlayan başarılı oyuncu Erlangen Üniversitesi Ekonomi Bölümünü tamamladı. Üniversite eğitiminin ardından bir dönem modellik ve mankenlik yapan Serkan Çayoğlu, oyunculuğa yönelme kararı aldı.

SERKAN ÇAYOĞLU'NUN OYUNCULUK KARİYERİ

Dolunay Soysert ve Ümit Çırak gibi isimlerden oyunculuk dersleri alan isim, ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında yayınlanan Kuzey Güney adlı dizide kazandı. Bu dizide konuk oyuncu olarak rol alan Çayıroğlu, daha sonra Zeytin Tepesi adlı dizide yardımcı karakter olarak yer aldı.

Oyunculuğa ve modelliğe ek olarak klip çekimlerinde de boy gösterdi. 2014 yılında şarkıcı Hande Yener'in ''Ya Ya Ya'' adlı şarkısının klibinde oynadı ve yine aynı sene içinde tanınırlığını arttıracak olan Kiraz Mevsimi dizisinde rol aldı. Bu dizide başrolü Özge Gürel ile paylaştı.

SERKAN ÇAYOĞLU'NUN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Genç oyuncu, Kiraz Mevsimi isimli dizide başrolü paylaştığı Özge Gürel ile beraberliğe başladı. Uzun zamandır birlikte olan çift, mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşmaya devam ediyor.

SERKAN ÇAYOĞLU FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2012 : Kuzey Güney - Konuk Oyuncu
2014 : Zeytin Tepesi - Yardımcı Oyunc
2014 : Kiraz Mevsimi - Başrol
2016 : Hayatımın Aşkı - Başrol
2018 : Börü - Başrol
2019 : Halka - Başrol
2020 : Yeni Hayat
2021 Bir Zamanlar Kıbrıs

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!