Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında? Galatasaray Başkan adayı Begüm Özkan nereli?

Galatasaray Başkan adayı olan Begüm Özkan internette araştırılmaya başladı. Begüm Özkan, Galatasaray'da daha önce bazı görevler almıştır. Begüm Özkan Galatasaray Başkan adayı olma haberi sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Peki Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında? Galatasaray Başkan adayı Begüm Özkan nereli?

Kimdir 07.04.2022, 15:36
Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında? Galatasaray Başkan adayı Begüm Özkan nereli?

Begüm Özkan Galatasaray Başkan adayı olduktan sonra internet  en çok aranan, sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ve camianın önemli isimlerinin Begüm Özkan'a destek vereceği haberi geldi. Peki Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında? Galatasaray Başkan adayı Begüm Özkan nereli?

BEGÜM ÖZKAN KİMDİR?

Begüm Özkan 23 Şubat 1953 tarihinde Erzurum'un Aşkale ilçesinde doğdu.

Begüm Özkan Galatasaray Lisesi'nde okudu. Daha sonra Begüm Özkan, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Özkan, 1991 senesinde TGRT'de otomobil programı yapımcılısı ve sunucusu oldu. NTV ve CNN Türk’te de çalışan Begüm Özkan; otomobil sporları, yarış ve organizasyonlarında bulundu.

Begüm Özkan'ın 4 yıl peşpeşe Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu olan ekipte yer aldı.

DAHA ÖNCE GALATASARAY' DA ÇALIŞTI

Begüm Özkan aynı zamanda KADİGER üyesidir. Özkan, Özhan Canaydın’ın başkanlığı döneminde Galatasaray’da iletişim grubu ve Ali Sami Yen komitesinde gönüllü olarak çalıştı.

Begüm Özkan İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu bir avukattır. Adnan Polat’ın başkanlığı döneminde Pazarlama A.Ş.’de görevliydi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!