Bahadır Ünlü kimdir, kaç yaşında ve nereli? Bahadır Ünlü tutuklandı mı?

İşlettiği kafede müşterilerine bıçakla saldıran oyuncu Bahadır Ünlü'nün hayatı merak ediliyor. Peki, Bahadır Ünlü kimdir, kaç yaşında? Bahadır Ünlü tutuklandı mı?

Kimdir 10.02.2022, 13:14
Bahadır Ünlü kimdir, kaç yaşında ve nereli? Bahadır Ünlü tutuklandı mı?

Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerle izleyici karşısına çıkmış olan Bahadır Ünlü, eşi ile işlettiği kafede, eşi ile tartışan müşterilere bıçakla saldırdı. Olayın ardından Bahadır Ünlü'nün hayatıyla ilgili bilgiler de merak konusu oldu. Peki, Bahadır Ünlü kimdir, kaç yaşında ve nereli? Bahadır Ünlü'nün sağlık durumu ne?

BAHADIR ÜNLÜ KİMDİR?

Oyunculuk kariyerine 2003 yılında Akvariom adlı İran-Türk ortak yapım bir filminde rol alarak başlayan Bahadır Ünlü, yirmiden fazla Türkçe, Almanca ve İngilizce Film yapımında oyunculuk yaptı. Ayrıca birçok firmanın reklam filmlerinde rol aldı. Bahadır Ünlü, Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar ve Muhteşem Yüzyıl dizileriyle oyunculuk kariyerini üst basamaklara taşıdı.

BAHADIR ÜNLÜ OLAYI NE?

İstanbul Beyoğlu'nda oyuncu Bahadır Ünlü, eşi ile işlettiği restoranda, eşiyle tartıştığı öne sürülen müşteriler ile tartıştı. Ünlü isim, olay sırasında eline bıçak alıp müşterilerin üzerine yürüdü. Bıçağın sapıyla müşterisinin kafasına defalarca vurdu. 20 Ocak günü yaşanan bu olayın kamera görüntüleri basına sızdı. Hal böyle olunca emniyet güçleri devreye girdi ve Bahadır Ünlü, gözaltına alındı. Sorgulanmasının ardından oyuncu, serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!