Yandex Metrica

Azize Gencebay Kimdir? Azize Gencebay kaç yaşında, nereli?

Azize Gencebay Kimdir? Azize Gencebay kaç yaşında, nereli?

Azize Gencebay, Gencebay soyadını taşıdığı için Orhan Gencebay ile olan yakınlığıyla bilinir. Azize Gencebay, usta sanatçı Orhan Gencebay'ın eski eşidir. Kendisi de müziğe gönül vermiş bir isimdir. Peki Azize Gencebay Kimdir? Azize Gencebay kaç yaşında, nereli? 

Kimdir

21.05.2024, 22:37

Azize Gencebay, Orhan Gencebay'ın eğitim verdiği müzik okulunda Gencebay ile tanıştı ve 1966 yılında evlendiler. Çiftin, 1970 yılında Altan ismini verdikleri bir oğulları oldu. Ancak, çift 1977 yılında boşandı. Azize Gencebay boşandıktan sonra Gencebay soyadını kullanmaya devam etti. 1984 yılında sanayici Hasan Çolakoğlu ile evlendi, ancak daha sonra ayrıldılar. Peki Azize Gencebay Kimdir? Azize Gencebay kaç yaşında, nereli? 

Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi kim? Trump'a kim saldırdı? Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi kim? Trump'a kim saldırdı? Haberi Görüntüle

AZİZE GENCEBAY KİMDİR?

Azize Atalay, 1947 yılında doğmuştur. Müzik kariyerinde Beyaz Kelebekler grubunda solistlik yapmış, birçok 45'lik ve 33'lük plak kaydetmiştir. Ayrıca, "Beni Böyle Sev" adlı filmde başrol oynamıştır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading