banner2

Ayten Soykök kimdir, kaç yaşında? Ayten Soykök kaza mı yaptı?

Oyuncu Ayten Soykök, Beyoğlu'nda kullandığı otomobiliyle kaldırımda yürüyen iki kişiye çarptı. Kaza anbean güvenlik kamerasına yansırken oyuncu ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Peki Ayten Soykök kimdir, kaç yaşında? Ayten Soykök kaza mı yaptı?

Kimdir 07.12.2022, 16:46
Abone ol

Oyuncu Ayten Soykök, Beyoğlu'nda otomobiliyle bir kazaya neden oldu. Ara sokaktan caddeye çıkarken direksiyon hakimiyetini kaybedeb Soykök, o esnada kaldırımda yürüyen iki vatandaşa çarptı. Peki Ayten Soykök kimdir, kaç yaşında? Ayten Soykök kaza mı yaptı?

AYTEN SOYKÖK KİMDİR?

Ayten Soykök 2 Şubat 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Tiyatrosunda eğitim alan oyuncu daha sonra 1997 yılında ilk TV dizisi olarak Baba Evi dizisinde oynamaya başladı. İlk sinema filmi olarak 1998'de Üçüncü Sayfa filminde yer aldı. 2000 yılında ise ikinci sinema filmi olarak Abuzer Kadayıf filminde oynadı. 2007-2008 yıllarında Dudaktan Kalbe TV dizisinde  2010-2012 yılları arasında Lale Devri adlı TV dizisinde oynadı. Son olarak Aziz dizisinde yer aldı. 

AYTEN SOYKÖK KAÇ YAŞINDA?

Oyuncu Ayten Soykök 2 Şubat 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Soykök, 37 yaşındadır. Peki Ayten Soykök kimdir, kaç yaşında? Ayten Soykök kaza mı yaptı?

AYTEN SOYKÖK KAZA MI YAPTI?

Oyuncu Ayten Soykök, Beyoğlu'nda otomobiliyle ara sokaktan caddeye çıkarken direksiyon hakimiyetini kaybederek, o sırada kaldırımda yürüyen iki kişiye çarptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!