banner2

Aykut Enişte Cem Gelinoğlu kimdir, nereli?

Aykut Enişte filminde başrolde yer alan Cem Gelinoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Aykut Enişte oyuncuları arasında yer alan Cem Gelinoğlu hakkında her şey...

Kimdir 23.11.2021, 16:21 30.11.2021, 14:00
Abone ol
Aykut Enişte Cem Gelinoğlu kimdir, nereli?

Çekimleri 2020'de tamamlanan ancak pandemi nedeniyle vizyon tarihi ertelenen Aykut Enişte 2 filmi, 3 Aralık tarihinde izleyici ile buluşacak. Peki son olarak Aykut Enişte filminde başrol oyuncusu olarak yer alan Cem Gelinoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında ve evli mi? İşte ünlü oyuncu Cem Gelinoğlu hakkında tüm detaylar...

AYKUT ENİŞTE 2 CEM GELİNOĞLU KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Hem senarist hem de oyuncu olarak tanınan Cem Gelinoğlu 20 Temmuz 1983 tarihinde Düzce’de dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini memleketi olan Düzce’de tamamlayan Cem Gelinoğlu, lisans eğitimine istediği bölümde başlamadığı için üniversiteyi tamamlamadı. Lisans eğitimini yarıda bırakan ünlü oyuncu daha sonra kendi işini kurdu ancak burada istediği başarıyı elde edemedi.

CEM GELİNOĞLU'NUN OYUNCULUK HAYATI

Aykut Enişte 2 filminin başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu, kendi kurduğu işte istediği başarıyı elde edemeyince reklam sektörüne adım attı. Reklamcılık alanında 10 yıl boyunca yer alan Gelinoğlu, bu süreçte sosyal medya ile tanıştı. Dönemin sevilen platformlarından biri olan Vine'da komedi videoları çekmeye ve paylaşmaya başlayan Cem Gelinoğlu, Vine hesabını kısa sürede büyüttü ve tanınmaya başladı.

Bu platformdaki başarısıyla yapımcıların da dikkatini çekmeye başlayan oyuncu, 2015 yılında yayınlanan Ali Kundilli adlı filmde rol aldı ve oyunculuğa adım attı. Günümüze kadar birçok filmde yer alan oyuncu, 3 kez senaryo ekibinde yer aldı. Ünlü oyuncunun son olarak yer aldığı ve başrolü Melis Babadağ ile paylaştığı Aykut Enişte filminin ikincisi, 3 Aralık 2021 tarihinde vizyonda olacak.

CEM GELİNOĞLU'NUN FİLMLER

2019 – Aykut Enişte
2017 – Şansımı Seveyim (Sebahattin)
2016 – Yok Artık 2
2015 – Ali Kundilli 2
2015 – Ali Kundilli

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!