Arda Kardeşler kimdir, nereli? TFF hakemi Arda Kardeşler kaç yaşında?

Arda Kardeşler vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İnternette TFF hakemi Arda Kardeşler araması yapılıyor. Futbolseverlerin araştırdığı Arda Kardeşler en çok arananlar arasına girdi. Peki Arda Kardeşler kimdir, nereli? TFF hakemi Arda Kardeşler kaç yaşında?

Kimdir 05.05.2022, 13:05 05.05.2022, 13:07
Abone ol
Arda Kardeşler kimdir, nereli? TFF hakemi Arda Kardeşler kaç yaşında?

Arda Kardeşler, profesyonel hakemlik hayatına 1 Eylül 2013 tarihinde başladı. Maçtan sonra sosyal medyada konuşulan Arda Kardeşler, günümüzde de merak edilenler arasında yer alıyor. TFF hakemi olan Arda Kardeşler, futbolseverler tarafından araştırılıyor. Peki Arda Kardeşler kimdir, nereli? TFF hakemi Arda Kardeşler kaç yaşında?

ARDA KARDEŞLER KİMDİR?

Arda Kardeşler, 1988 yılında doğdu. Arda Kardeşler, Uludağ Üniveritesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur. Kardeşler, Endüstri Mühendisliği alanında da yüksek lisans tamamladı.

Arda Kardeşler, aslen Bursa'lıdır. Arda Kardeşler 2009 yılında hakemliğe başladı, ilk profesyonel karşılaşmasını da 1 Eylül 2013 tarihinde gerçekleştirdi.

Süper Lig'de 2015 - 2016 sezonunda bulunan Arda Kardeşler'in babası eski Bursasporlu Milli kaleci Eser Kardeşler'dir.

Arda Kardeşler'in kardeşi Erce Kardeşler, Altınordu Spor takımının kaleciliğini, babası ise Niğde Belediyespor takımının teknik direktörlüğünü yaptı.

5 yıl mühendis olarak çalışan Arda, günümüzde profesyonel hakem olarak kariyerine devam etmektedir. 

Arda Kardeşler, 2016 senesinde Zuhal Varol ile evlendi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!