Aldatmak dizisi Hakime Güzide kimdir? Vahide Perçin kimdir, kaç yaşında? Vahide Perçin oynadığı diziler

Aldatmak dizisi 22 Eylül itibarıyla yayın hayatına başladı. Dizi, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekti. Dizide Hakime Güzide'yi canlandıran Vahide Perçin merak ediliyor. Peki Vahide Perçin kimdir, kaç yaşında? Vahide Perçin hangi dizilerde rol aldı? İşte detaylar...

Kimdir 22.09.2022, 20:18 22.09.2022, 20:51
Abone ol
Aldatmak dizisi Hakime Güzide kimdir? Vahide Perçin kimdir, kaç yaşında? Vahide Perçin oynadığı diziler

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Hünkar karakteriyle büyük beğeni toplayan Vahide Perçin, Aldatmak dizisiyle ekrana geri döndü. Dizide Hakime Güzide Yenersoy'u canlandıran oyuncunun hayatı hakkında bilgiler merak konusu oldu. Peki Aldatmak dizisi Güzide kimdir? Vahide Perçin kimdir, kaç yaşında? Vahide Perçin hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar...

VAHİDE PERÇİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Vahide Perçin, 13 Haziran 1965 tarihinde İzmir Karşıyaka'da dünyaya geldi. Yunanistan göçmeni olan oyuncu, 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünü kazandı. 1992 yılında okul yıllarında tanıştığı Altan Gördüm ile dünyaevine girdi. 2012 yılında boşandı. 

Televizyon kariyerine ilk adımını 2003'te Bir İstanbul Masalı dizisiyle attı. Daha sonra İlk Aşk isimli sinema filminde rol aldı. 

Son olarak Bir Zamanlar Çukurova'da izleyici karşısına çıkan Perçin, şimdilerde Aldatmak dizisinde Hakime Güzide'ye hayat veriyor. 

Vahide Perçin, 1.78 boyunda, 65 kilodur. 

VAHİDE PERÇİN OYNADIĞI DİZİLER

- Bir İstanbul Masalı

- Hırsız Polis

- Annem

- Adını Feriha Koydum

- Muhteşem Yüzyıl

- Merhaba Hayat

- Göç Zamanı

- Anne

- Bir Zamanlar Çukurova

- Aldatmak

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!