Yandex Metrica

Ahsen Eroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Ahsen Eroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Menajerimi Ara dizisinin Dicle karakteriyle büyük kitlelere ulaşan Ahsen Eroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Ahsen Eroğlu'nun dizileri neler ve sevgilisi kim?

Kimdir

23.01.2024, 17:59

Menajerimi Ara dizisinin Dicle karakteriyle tanıdığımız Ahsen Eroğlu'nun hayatı merak konusu oldu. Doğal pozları ve duru güzelliği ile dikkat çeken genç oyuncunun sevenleri, Ahsen Eroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Ahsen Eroğlu'nun dizileri neler, sevgilisi kim? sorularının cevaplarını aramaya başladı. İşte güzel oyuncu hakkında tüm detaylar...

Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi kim? Trump'a kim saldırdı? Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi kim? Trump'a kim saldırdı? Haberi Görüntüle

AHSEN EROĞLU KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Güzel oyuncu Ahsen Eroğlu, 27 Ekim 1994 tarihinde Çorlu'da doğdu. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu'nda tamamladı.Ardından oyunculuk yeteneği olduğunu fark eden oyuncu, Sahne 3MOTA'da oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Ahsen Eroğlu oyunculuk kariyerine 2015 yılında rol aldığı Modern Habil Kabil dizisi ile başladı. Modern Habil Kabil isimli dizide Zehra isimli bir karakteri canlandırdı. Bu dizideki başarısının ardından sırasıyla Muhteşem Yüzyıl Kösem, Anne, Kızlarım İçin, İstanbullu Gelin gibi sevilen dizilerde yardımcı karakter olarak yer aldı.

İlk başrol deneyimini 2019 yılında Kuzgun isimli dizide Kumru Cebeci rolünü üstlenerek kazandı. Eroğlu, 2020'den 2021'e kadar Fransız Dix pour cent dizisinden uyarlandığı bilinen Menajerimi Ara dizisinde başrol olarak yer aldı ve burada Dicle'yi karakterine hayat verdi.

Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi kim? Trump'a kim saldırdı? Trump'a suikast girişiminde bulunan kişi kim? Trump'a kim saldırdı? Haberi Görüntüle

AHSEN EROĞLU'NUN SEVGİLİSİ KİM?

Ahsen Eroğlu, kısa zaman önce Boran Kuzum ile anıldı. Ahsen Eroğlu'nun başrol oynadığı Menajerimi Ara dizisine katılan Boran Kuzum ile birlikte Kadıköy'de görüntülendiği iddia edildi ancak iki taraftan da açıklama gelmedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading