Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz kimdir? Zeynep Yılmaz kaç yaşında?

Zeynep Yılmaz, eski eşi Acun Ilıcalı ile kızları Leyla Ilıcalı'nın mezuniyet töreninde çektirdikleri fotoğraf ile gündeme geldi. Çekilen bu fotoğrafı Acun Ilıcalı 14 milyona yakın takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştı. Fotoğrafı görenler Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz'ı araştırmaya başladı. Peki Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz kimdir? Zeynep Yılmaz kaç yaşında?

Kimdir 23.06.2022, 10:27
Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz kimdir? Zeynep Yılmaz kaç yaşında?

Acun Ilıcalı'nıneski eşi Zeynep Yılmaz, internette en çok araştırılanlar arasına girdi. Acun Ilıcalı ve eski eşi Zeynep Yılmaz, kızları Leyla Ilıcalı'nın mezuniyet töreninde fotoğraf çekildi. Acun Ilıcalı, çekilen bu fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı. Fotoğrafı görenler internette Zeynep Yılmaz'ı araştırmaya başladı. Peki Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz kimdir? Zeynep Yılmaz kaç yaşında?

ACUN ILICALI'NIN ESKİ EŞİ ZEYNEP YILMAZ KİMDİR?

Zeynep Yılmaz, 1976 yılında doğdu. Zeynep Yılmaz; Seda Başbuğ ile boşanan Acun Ilıcalı ile 1993 yılında tanışmıştı. Zeynep Yılmaz, Acun Ilıcalı ile 2003 senesinde evlendi ve 2016 yılında anlaşmalı olarak boşandı. Zeynep Yılmaz ve Acun Ilıcalı çiftinin bu evlilikten, Leyla ve Yasemin isminde iki kızı bulunmaktadır.

ZEYNEP YILMAZ KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Zeynep Yılmaz 46 yaşındadır. Yılmaz, 1999 – 2000 seneleri arasında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde okudu. Zeynep Yılmaz, ilk olarak Cine5 kanalında iç film satın alımı görevinde üç sene kadar çalıştı. İlerleyen zamanda 'çocukluk hayalim' dediği mimarlık mesleğini yapmaya başladı. Zeynep Yılmaz'ın kendi mimarlık şirketi bulunmaktadır ve hâlâ aynı işle uğraşıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!