2. Sayfa sunucusu Müge Dağıstanlı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Müge Dağıstanlı evli mi?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün 2. Sayfa magazin programını sunan Müge Dağıstanlı hakkında sosyal medya kullanıcıları araştırma yapıyor. Merak edilen, "2. Sayfa sunucusu Müge Dağıstanlı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Müge Dağıstanlı evli mi?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

Kimdir 24.05.2022, 11:40 24.05.2022, 11:57
Abone ol
2. Sayfa sunucusu Müge Dağıstanlı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Müge Dağıstanlı evli mi?

TV8 ekranlarının 2. Sayfa adlı magazin programında sunuculuk yapan Müge Dağıstanlı, eleştirileri ve açıklamaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki,  2. Sayfa sunucusu Müge Dağıstanlı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Müge Dağıstanlı evli mi? İşte merak edilen soruların yanıtları...

MÜGE DAĞISTANLI KİMDİR?

5 Kasım 1968 yılında İstanbul'da doğan Müge Dağıstanlı, Akrep burcudur. Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümünden mezun olan Dağıstanlı, Posta Gazetesi'nde magazin müdürlüğü yapmıştır. 2007 yılından itibaren Gülşen Yüksel ile birlikte çeşitli televizyon kanallarında magazin programları yaptı. Şimdilerde hala partneri Gülşen Yüksel ile birlikte TV8 ekranlarında 2. Sayfa adlı magazin programını sunmaktadır.

MÜGE DAĞISTANLI EVLİ Mİ?

Müge Dağıstanlı, Reha Erdoğan ile dünya evine girdi. Müge Dağıstanlı'nın nikah şahitliğini Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rıfat Ababay ve uzun yıllardır birlikte televizyon programı yaptığı Gülşen Yüksel yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!