2. Sayfa' nın konuğu Selcan Orhon kimdir? Ozan Orhon' un eşi Selcan Orhon kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Ozan Orhon' un eşi Selcan Orhon, 2. Sayfa magazin programına eşi Ozan Orhon ile beraber konuk oldu. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sorularını yanıtlayan şarkıcı Selcan Orhon, vatandaşlar tarafından merak edildi. 13 Mayıs Cuma günü TV8 2. Sayfa programına konuk olan Selcan Orhon internette araştırılıyor. Peki 2. Sayfa' nın konuğu Selcan Orhon kimdir? Ozan Orhon' un eşi Selcan Orhon kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Kimdir 13.05.2022, 14:31 13.05.2022, 14:33
Abone ol
2. Sayfa' nın konuğu Selcan Orhon kimdir? Ozan Orhon' un eşi Selcan Orhon kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Selcan Orhan, TV8 kanalında yayınlanan 2. Sayfa magazin programına konuk oldu. Selcan Orhan, bugün yani 13 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanan 2. Sayfa programında sunucu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel' in sorularını cevapladı. Günün en çok araştırılan çiftlerinden olan Secan Orhon ve Ozan Orhon internette araştırılıyor. Peki 2. Sayfa' nın konuğu Selcan Orhon kimdir? Ozan Orhon' un eşi Selcan Orhon kaç yaşında, ne iş yapıyor?

SELCAN ORHON KİMDİR?

Selcan Orhon, 90'larda oldukça popüler olan ünlü şarkıcı Ozan Orhon ile uzun süre beraberlik yaşadı. Ozan Orhon ve Selcan Orhon 2021 senesinde evlendi. Ozan Orhon, 4 kere evlilik yaptı.

SELCAN ORHON NE İŞ YAPIYOR?

Selcan Orhon veya bekarlık soyadıyla Selcan Demirci, kabin memur olarak çalıştı. SElcan Orhon ve Ozan Orhon, Kıbrıs yolculuğu sırasında uçakta tanıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!