banner2

Rüyada yangın görmek ne demek? Rüyada yangın söndürmek neye işaret eder?

Yangın en korkulan kazalardan biri. Rüyada yangın görmek de genellikle hayra yorulmaz. Rüyada yangın görmek ne demek? Rüyada yangın çıkarmak neye işaret eder? Rüyada yangın söndürmek neye yorulur?

Hayat 14.03.2023, 11:09
Abone ol
Rüyada yangın görmek ne demek? Rüyada yangın söndürmek neye işaret eder?

Rüyada evinin yandığını görmek, sıkıntılı ve kötü günlere işarettir. 
Duman siyah renkli ise, bu kötü bir şeyin habercisidir.

YANGIN ALEVİ KAZANCIN ARTMASINA İŞARET EDER

Yangında alev görmek ise hayra alamettir. Kişi yangın esnasında alevleri görürse, bu durum kazancın çoğalacağına, bolluğa ulaşacağına işaret eder. Eşyaların da yandığını görmek, bireyin rızkının çoğalacağına, işlerinin yoluna girmesine ve bol kazançlar sağlayacağına delalet eder.

YANGIN ÇIKARMAK NE ANLAMA GELİYOR?

Yangın çıkarmak ise kişi yüzünden gerçekleşecek olan kötü haberlerin ya da rüya sahibi sayesinde ortalığa yayılacak olan bir düşüncenin habercisidir. Rüyayı gören birey, insanlara kötü örnek olacağı davranışlarda bulunur. Rüyada yangın çıkararak, her yerin yandığını görmek; insanlara kötülük etmeye, dedikodu yapmaya ve bireylerin arasını bozmaya delalet eder.

RÜYADA YANGIN SÖNDÜRMEK NE DEMEK?

Rüyada yangın söndürmek hayır, şifa, iyilik, huzur ve mutluluk bulmaktır. Rüyayı gören bireyin kurtuluşa ereceğine, yaşamını yoluna sokabilmek adına çözümlere kavuşacağına, kendisini mesleği hakkında ilerletmek adına daha başarılı olmak için önemli ve büyük fırsatlar sağlayacağına işarettir. 

Rüyada yangın söndürmeye çalışmak ise rüya sahibinin mücadeleci bir ruha sahip olduğuna, kendisine olan inancıyla ve güveni sayesinde bütün zorlukları aşmayı başaracağına işaret eder.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!