banner2

Rüyada uçurtma görmek ne demek? Rüyada uçurtma uçurmak ne anlama geliyor?

Çocukların eğlencesi olan uçurtmalar rüyalarda farklı anlamlar taşır. Rüyada uçurtma görmek ne demek? Rüyada uçurtma uçurmak ne anlama geliyor? Rüyada uçurtma düşürmek neye işaret eder?

Hayat 26.03.2023, 19:43
Abone ol
Rüyada uçurtma görmek ne demek? Rüyada uçurtma uçurmak ne anlama geliyor?

Rüyada uçurtma görmek izzet ve şeref bakımından yükselmeye işaret eder. Rüyada pembe, mavi, kırmızı, siyah veya herhangi bir renkte uçurtma görmek rüya sahibi için yüksek bir makama yorumlanır. 

RÜYADA UÇURTMA ALMAK

Uçurtma aldığını görmek kişi için yüksek bir mevkiyi işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin izzet ve şerefe yüksek derecelere arzu etmesi ve bu arzu ettiği şeye kavuşması anlamı da taşır.

UÇURTMA UÇURMAK NE ANLAMA GELİYOR? 

Rüya sahibinin rüyasında uçurtmayı havaya çıkardığını ve uçurduğunu görmesi yalancılığa işaret eder. Uçurtma uçurmak çevresindeki insanları etkileyerek itibar kazanmak anlamındadır. 

RÜYADA UÇURTMA DÜŞÜRMEK

Bu rüya kişinin toplumda yok yere kibirleneceği manasını taşır. Başarılı olmadan hava atacağına ve bu nedenle düşman kazanacağına işaret eder. 

UÇURTMA TUTMAK NEYE İŞARET EDER?

Rüyasında uçurtma tutmak rüya sahibinin uzak yerlerden haber alacağına işaret eder. Ayrıca günlerin gereksiz işlerle geçirilmemesi gerektiğine yorumlanır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!