banner2

Rüyada suda yürümek ne demek? Rüyada bulanık suda yürümek ne anlama geliyor?

Suda yürümek insanı fazlasıyla rahatlatır. Rüyada su görmek genellikle olumlu yorumlansa da suda yürümenin anlamı suyun durumuna göre değişiyor. Rüyada berrak suda yürümek ne demek? Rüyada dalgalı suda yürümek ne anlama geliyor? Rüyada bulanık suda yürümek neye işaret eder?

Hayat 24.09.2023, 13:49
Abone ol
Rüyada suda yürümek ne demek? Rüyada bulanık suda yürümek ne anlama geliyor?

Rüyada su görmek genellikle olumlu yorumlanır. Fakat rüyada suda yürümek farklı olasılıklara göre daha olumsuz değerlendirilmektedir.

ÇAMURLU SUDA YÜRÜMEK

Rüyada çamurlu suda yürümek, rüyayı gören kişinin kendisini hiç istemediği halde hoş olmayan ortamlarda ve işlerde bulacağına, bu duruma kendisini güvenilir olmayan kimselerin sürükleyeceğine yorumlanır.

RÜYADA DALGALI SUDA YÜRÜMEK NE DEMEK?

Fırtınalı ve dalgalı bir suda yürümek; rüyayı sahibinin büyük konuşarak çok iddialı ve riskli işlere gireceğine tabir edilir. Bu sebeple de rüyayı gören kişinin yılların emeği olan kazancını, mallarını yine deyim yerindeyse sulara atmaktan çekinmeyeceğine, en önemlisi de canını hiçe sayacağına rivayet edilir.

BULANIK SUDA YÜRÜMEK 

Rüyada bulanık ve durgun bir suda yürümek, rüya sahibinin büyük bir şansızlık yaşayacağına, neye elini atsa elinde kalacağına üst üste başarısızlıklar yaşayacağına yorumlanır.

RÜYADA BERRAK SUDA YÜRÜMEK NE ANLAMA GELİYOR? 

Berrak bir suda yürüdüğünü görmek ise rüya sahibinin ferahlık ve esenlik içinde olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu durumun pozitif anlamda değişeceğine ve çok rahatlayacağına, esenlik ve huzura kavuşacağına delalettir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!