banner2

Rüyada saklambaç oynamak ne demek? Rüyada evde saklambaç oynamak ne anlama geliyor?

Çocukların en sevdiği oyunlardan olan saklambaç rüyalara da girebiliyor. Rüyada saklambaç oynamak ne demek? Rüyada evde ve okulda saklambaç oynamak ne anlama geliyor?

Hayat 25.05.2023, 19:19
Abone ol
Rüyada saklambaç oynamak ne demek? Rüyada evde saklambaç oynamak ne anlama geliyor?

Rüyasında saklambaç oyunu görmek, rüya sahibinin, işlerinde gizliliği seven, işlerini gizli yapmayı tercih eden biri olduğuna işarettir.

Saklambaç oynamak, rüya sahibinin bir konuda tarafsız kalmak isteyeceğini simgeler. Hayırlı kazanç kapıların sonuna kadar açılacağı şeklinde yorulur. Rüya sahibinin huzur ve mutluluk dolu olacağına işaret eder.

EVDE SAKLAMBAÇ OYNAMAK

Rüyada evde saklambaç oynadığını görmek, iş hayatınızda çok uzun bir süredir gösterdiğiniz azminizin karşılığını kısa sürede alacağınıza, hayırlı kazançlar elde edeceğinize ve projelerinizin başarıya ulaşacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, sıkıntılı günlerinizin de geride kaldığına, başarıların giderek artacağına yorulur. Evde saklambaç oynarken kaybolmak ayrıca verdiğiniz kararların doğruluğunu sorgulayacağınız bir döneme gireceğinizi simgeler. 

OKULDA SAKLAMBAÇ OYNAMAK NE DEMEK?

Rüyada okulda saklambaç oynamak uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!