banner2

Rüyada saha görmek ne demek? Rüyada halı saha görmek ne anlama geliyor?

Kıyasıya maçların yapıldığı sahalar rüyalarda da görülebiliyor. Rüyada saha görmek ne demek? Rüyada halı saha görmek ne anlama geliyor? Rüyada kalabalık bir saha görmek neye işaret eder?

Hayat 21.09.2023, 14:11
Abone ol
Rüyada saha görmek ne demek? Rüyada halı saha görmek ne anlama geliyor?

Rüyada saha görmek, kişinin düşmanlarıyla kozlarını açık seçik ortaya koyacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına delalettir. Gözü pek ve hiçbir şeyden, kimseden korkmayan rüya sahibinin bundan dolayı sevdiklerini de her zaman en iyi şekilde koruyacağına, hayatındaki riskleri en az seviyeye indirerek daha güvenilir ve iyi bir hayat yaşamak için çaba göstereceğini de bildirir.

RÜYADA HALI SAHA GÖRMEK NE DEMEK? 

İş konusunda tek başına hareket etmekten vazgeçilmesi gerektiğine ve kişinin başkalarının deneyimlerinden faydalanarak mevcut işinde daha iyi adımlar atmasına delalettir. Halı saha ekip işi kurmaya, takım olarak daha güçlü rakiplerle savaşmaya, galibiyet elde etmeye alamettir. 

KALABALIK BİR SAHA GÖRMEK

Önemli bir iş için hazırlık yapılacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, rüya sahibinin çalışma arkadaşları da dahil olmak üzere pek çok kişinin dikkatini çekecek başarılara imza atıp, adından söz ettireceğine delalet eder. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!