banner2

Rüyada para görmek ne demek? Rüyada bozuk para saymak ne anlama geliyor?

İhtiyaçlarımızı alırken kullandığımız paralar rüyalarda farklı anlamlara gelebiliyor. Rüyada kağıt para bulmak ne demek? Rüyada para saymak ne anlama geliyor? Rüyada bozuk para saymak neye işaret eder?

Hayat 10.05.2023, 15:38
Abone ol
Rüyada para görmek ne demek? Rüyada bozuk para saymak ne anlama geliyor?

Rüyada kağıt para görmek, kaynağı bilinmeyen bir yerden bir para geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin eline kısa zaman içinde önemli miktarda para geçer ve kişi maddi olarak rahatlayacağı bir döneme girer. 

RÜYADA KAĞIT PARA BULMAK

Kağıt para bulan kişinin eline hiç beklemediği bir yerden para geçeceğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanacağına işaret eder. 

KALABALIKTA PARA SAYMAK NE DEMEK? 

Rüyada kalabalıkta para saymak, rüya sahibinden saklanan bir paranın ortaya çıkacağına delalet eder. Genellikle rüya tabircilerine, bu rüyayı bir mirasın habercisi olarak yorumlanır. 

RÜYADA BOZUK PARA SAYMAK 

Bozuk para saymak, kısmetinizin artacağına ve gelirinizin birden bire çoğalacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, kamil bir insan ile karşılaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin çok sayıda bozuk para sayması, işlerinin sıkıntıya gireceğini de gösterir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!