banner2

Rüyada lamba görmek ne demek? Rüyada lambayı söndürmek ne anlama geliyor?

Karanlıkları aydınlatan ve görüşü kolaylaştıran lambalar rüyalarda da iyiye yorumlanıyor. Mutluluk ve başarıyı işaret eden lamba görmek bazen olumsuz manalara da gelebiliyor. Rüyada lamba görmek ne demek? Rüyada lamba yakmak ne anlama geliyor? Rüyada lamba söndürmek neye işarettir?

Hayat 12.03.2023, 11:32
Abone ol
Rüyada lamba görmek ne demek? Rüyada lambayı söndürmek ne anlama geliyor?

Rüyada lamba yakmak, genç bir erkek için çok zor duruma düşeceğine; orta yaşta ise hayatta başarıya ulaşmak için henüz tecrübe sahibi olmadığına; genç bir kız ise hoş ve eğlenceli bir ziyafete gideceğine işarettir. Rüyada ışık veren her şey gibi lamba da iyiye yorumlanır.

RÜYADA LAMBA YAKMAK NE DEMEK?

Rüyada lamba yakmak, genç bir kadın için, farklı kişilerle tanışacağına; genç bir erkek için ise işinde başarıya ulaşmak için, henüz yeterince tecrübeli olmadığı demektir. Genç bir kız için bu rüya hoş ve eğlenceli bir yolculuğa gideceğine; yaşlılar için ise, iyi bir işte beklemediği derecede şanslı olacağına yorumlanır.

LAMBA GÜZEL IŞIK VERİYORSA...

Rüyada güzel ışık veren bir lamba, mutluluğun ve başarının işaretidir. Az ışık veren veya içinde ampul olmayan bir lamba, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Işık yanan lamba her konuda başarıdır.

RÜYADA LAMBAYI SÖNDÜRMEK

Rüyada lambayı söndürdüğünü gören, kendi eliyle iyi işlerinin hepsine sekte vurur. Yanmakta olan lambanın kendi kendine söndüğünü gören, hasta ise ölür; tüccarsa zarar eder. 

LAMBA SATIN ALMAK NEYE YORULUR?

Rüyasında bir lamba bulduğunu veya satın aldığını gören, güç ve şeref sahibi bir kadınla evlenir. Bir kadının lamba aldığını veya yaktığını görmesi, iyi ve zengin bir erkekle evlenmesi demektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!