banner2

Rüyada kavanoz görmek ne demek? Rüyada kırılmış kavanoz görmek ne anlama geliyor?

Yiyecekleri koymak için kullandığımız kavanozlar rüyalarda ev hanımına işaret ediyor. Rüyada kavanoz görmek ne demek? Rüyada kırılmış kavanoz ne anlama geliyor? Rüyada cam kavanoz neye yorulur?

Hayat 21.05.2023, 17:58
Abone ol
Rüyada kavanoz görmek ne demek? Rüyada kırılmış kavanoz görmek ne anlama geliyor?

Rüyasında kavanoz gören bir kimsenin rüyası tutumlu olan, eğer bir şeye sahipse aynısından ya da benzerinden almayan ve müsrif olmayan bir ev hanımına delalet etmektedir. Eğer rüya sahibi bir erkekse o zaman bu ev hanımının kişinin annesi ya da eşi olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. 

RÜYADA İÇİ BOŞ KAVANOZ GÖRMEK 

İçi boş olan bir kavanozun görülmesi, rüya sahibinin hayatının olumsuz yönde ilerleyeceğine ve sıkıntılı olayların yaşanacağına delalet etmektedir. Bu rüyaya göre rüyayı gören kişinin işlerinin ve hayatının bir anda bozulacağı ve hem maddi hem de manevi zarara uğrayacağını da simgelemektedir.

KIRILMIŞ KAVANOZ NE DEMEK? 

Rüyasında kırılmış bir kavanoz gören bir kimsenin sahip olmayı çok istediği bir eşya olduğunu ve bu eşyaya sahip olabilmesi için bir süre sabretmesi gerektiğini göstermektedir.

RÜYADA CAM KAVANOZ GÖRMEK

Cam kavanozun simgelediği anlam, rüyayı gören kişinin yakınlarınla anlı, şanlı ve şöhret sahibi birinin bulunduğu ve bu kişinin sayesinde de rüya sahibinin makamının ve şöhretinin artacağı olmaktadır.

DOLU KAVANOZ NE ANLAMA GELİYOR?

Rüyada dolu kavanoz görmek öncelikle rüya sahibinin bütün borçlarından kurutulacağı ve maddi olarak rahatlayarak bütün hayatı boyunca refah içerisinde yaşayacağı şeklinde olmaktadır.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!