banner2

Rüyada kan görmek ne demek? Rüyada aldırmak ne anlama geliyor?

Yaralanmalarda yaşanan kanamalar rüyalarda birçok farklı anlama gelebiliyor. Rüyada kan görmek ne demek? Rüyada kan aldırmak ne anlama geliyor? Rüyada ağız ve burundan kan gelmesi neye işaret eder?

Hayat 04.06.2023, 15:15
Abone ol
Rüyada kan görmek ne demek? Rüyada aldırmak ne anlama geliyor?

Rüyada kan görmek kötüye yorumlanırken, kanın farklı şekillerde görülmesi nispeten iyi yönlere de yorumlanır. Büyük rüya tabircileri rüyada kan görmenin farklı şekillere değerlendirildiğini söyler. Zenginlik, para, mülk ve şöhrete kapı açtığını dile gelenler vardır. 

RÜYADA KAN KUSMAK NE DEMEK? 

Kan kusmak, bir sırrın ifşasına işaret eder. Kişi kendi sırlarını başkasına vermişse o kişiye dikkat etmelidir. Sır verilen kişinin güvenilir olamayacağına fazilet edilmiştir. Rüyada kan kusmanın derecesi hayırdır. Kan kusan kimsenin, uyarı aldığı ve etrafına çok dikkat etmesi gerektiği belirtilmiştir.

KAN ALDIRDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kan aldırmak, hayırlı, mutlu ve huzur dolu yaşama tabir edilir. Rüya sahibinin güzel hayata iki şeyle ulaşabileceğine fazilet edilmiştir. Bunlarda ilki, yoksullara yardım etmesi, ikincisi haksızlığa karşı gelmesidir. 

RÜYADA VÜCUTTA KANAMA OLMASI 

Vücudunda kan gördüğünü gören kimse, çirkin bir iftiraya maruz kalacaktır. Bu iftiranın yakından gelmeyeceğine, bu yüzden bilinmesinin mümkün olamadığına işaret edilir. 

KAN İÇMEK NE ANLAMA GELİYOR? 

Rüyada kan içtiğini görmek, büyüye delalet eder. Rüyasında kan içtiğini gören kimsenin üzerinde büyü olabileceği üzerinde fikirler beyan edilmiştir. 

RÜYADA AĞIZDAN KAN GELMESİ 

Ağızdan kan geldiğini görmek, konuşulmaması gereken bir yede konuşulduğuna işaret eder. Bu konuşmanın kişiye zarar verebileceğine yorulur. Rüyada ağzından kan geldiğini gören kimse için bu düşmana işaret eder. 

BURUNDAN KAN GELMESİ NEYE İŞARET EDER? 

Rüyada burundan kan gelmesi, zenginliğin sona ereceğine, fakirliğin dertli geçeceğine işaret eder. Rüyasında burnundan kan geldiğini gören kimse, çocuklarıyla ilgili sıkıntılar yaşayabilir.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!