banner2

Rüyada idrar yaptığını görmek ne demek? Rüyada idrar tutmak ne anlama geliyor?

İnsani ihtiyaçlardan olan idrar yapmak rüyalarda şerre yorumlanır. Rüyada idrarın çok aktığını görmek ne demek? Rüyada rüyada idrar tutmak ne anlama geliyor? Rüyada tuvalete idrar idrar yapmak neye işaret eder?

Hayat 04.06.2023, 14:27
Abone ol
Rüyada idrar yaptığını görmek ne demek? Rüyada idrar tutmak ne anlama geliyor?

Rüyada bir kişinin idrar yaptığını görmesi kötüye ve şerre yorumlanmaktadır. Rüyada yapılan idrar kişinin haram yoldan mal elde edeceğine ve çeşitli kötülükler işleyeceğine işarettir. 

RÜYADA İDRARIN ÇOK AKTIĞINI GÖRMEK

İdrarını yaparken çok aktığını görmek, hem hayra hem de hayırsızlığa yorulmaktadır. İdrarın çok aktığını görmek, rüya sahibinin gelecekte maddi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine işarettir. Bunun yanı sıra idrarın çok aktığını gören kişinin değer verdiği bir malını kaybedeceğine ve bir daha bulamayacağına işaret etmektedir.

İDRAR TUTMAK NE DEMEK?

Kişi rüyasında idrarını çok tuttuğunu ve bunda zorlandığını görüyorsa, bu günlük hayatta izlediği yolun doğru bir yol olmadığına işarettir. 

RÜYADA TUVALETE İDRAR YAPMAK 

Rüyada tuvalette idrar yaptığını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda maddi açıdan ferahlayacağına delalet eder. Sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada idrar yaptığını görmek, kişinin ailesi ile arasında şiddetli bir tartışmanın olacağı demektir. 

KİŞİNİN BİLMEDİĞİ YERE TUVALETİNİ YAPMASI NE ANLAMA GELİYOR?

Rüyada bilinmeyen bir yere idrar yapılması yeni bir kısmete işaret etmektedir. Rüya sahibinin bilmediği bir bölgeden bir kişi ile evleneceği ve bu kişi ile yakında tanışacağı anlamına gelmektedir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!