banner2

Rüyada hasta görmek ne demek? Rüyada anne ve babayı hasta görmek ne anlama geliyor?

Hastalık hayatın olağan akışında yaşanan doğal şeylerden biri. Hasta olan birini görmek ve hasta ziyaret etmek rüyalarda da karşılaşılan sembollerden. Rüyada hasta görmek ne demek? Rüyada anne ve babayı hasta görmek ne anlama geliyor? Rüyada hasta ziyaret etmek neye işaret eder?

Hayat 01.04.2023, 19:25
Abone ol
Rüyada hasta görmek ne demek? Rüyada anne ve babayı hasta görmek ne anlama geliyor?

Rüyada hasta görmek, görülen rüyanın hikmetine göre farklı tabir edilir. Rüyada görülen kişi ağır hastaysa, bu büyük sorunların çıkması manasına gelir. Görülen kişi hafif hastaysa bu daha hayırlı bir durum olarak tabir edilmiştir. 

ÖLMÜŞ BİRİNİ HASTA GÖRMEK NE DEMEK?

Ölmüş birini hasta görmek, rüya sahibinin maneviyata yönelmesi gerektiğine delalet olur. 

RÜYADA ANNE VE BABAYI HASTA GÖRMEK 

Rüyada anneyi hasta görmek, kötü haber almaya rivayettir. Alimler, rüyada anneyi hasta gören kişinin, yakın süre içerisinde akrabalarından birisinin ölüm haberi alabileceği işaret etmişlerdir. Babayı hasta görmek ise, tabir yapan kimselere göre yaşanılan bir sıkıntıda çok olumsuz durumlar yaşanacağına işarettir. 

HASTA ZİYARET ETMEK NE ANLAMA GELİYOR?

Hasta ziyaret etmek, bazı insanlarla olan ilişkilerin tekrar düzeltilmesi gerektiğine, çok sıkıntılı bir sürecin yaşanacağına rivayettir. 

RÜYADA HASTANIN İYİLEŞTİĞİNİ GÖRMEK 

Rüyada hasta olan birisinin iyileştiğini görmek, çok büyük bir darbe anlamına gelir. Rüya sahibinin etrafında, çok yakın arkadaşlarından birisinden kazık yiyeceğine yorumlanır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!