banner2

Rüyada güvenlik görevlisi görmek ne demek? Rüyada güvenlik görevlisi olmak ne anlama geliyor?

İş yerlerinin ve evlerin güvenliğinden sorumlu olan güvenlik görevlileri rüyalarda da görülebiliyor. Rüyada güvenlik görevlisi görmek ne demek? Rüyada güvenlik görevlisi olmak ne anlama geliyor? Rüyada güvenlik görevlisi ile konuşmak neye işaret eder?

Hayat 29.09.2023, 20:23
Abone ol
Rüyada güvenlik görevlisi görmek ne demek? Rüyada güvenlik görevlisi olmak ne anlama geliyor?

Rüyada güvenlik görevlisi görmek, hayatın yolunda gittiğini ve uzunca bir süre de huzurun egemen olduğu günler yaşanacağını, sıkıntılı zamanların çok kısa bir sürede geride bırakılacağını ifade eder. Herkes için feraha ermek ve rahat bir nefes almak demektir.

RÜYADA GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLMAK

Kendisini güvenlik görevlisi olarak gören kişiler bencillikten uzak bir tutum içinde olduklarından, kazançlarını sevdikleri insanlarla paylaşırlar. Hem ailesine, hem de yakın çevresine faydası dokunan biri olmak, yaptığı iyiliklerin karşılığında saygı görmek, dua almak ve hak yolundan sapmamak anlamındadır. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİYLE KONUŞTUĞUNU GÖRMEK

Hem iş, hem de özel hayatla alakalı yeni tedbirler alınacağına delalettir. Rüya sahibinin sevdiği insanları korumak, onları güvence altına alabilmek için özellikle maddi açıdan birikim yapacağını ve ilgisini, şefkatini, sevgisini onların üzerinden hiç eksik etmeyeceğini tabir eder. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!