banner2

Rüyada grip olduğunu görmek ne demek? Rüyada astım hastası olmak ne anlama geliyor?

Hasta olmak gerçek hayatı olumsuz etkileyen bir durumken rüyalarda da bu tarz olaylar görülebiliyor. Rüyada grip olduğunu görmek ne demek? Rüyada astım hastası olmak neye işaret eder? Rüyada zatürre olmak ne anlama geliyor?

Hayat 23.09.2023, 12:32
Abone ol
Rüyada grip olduğunu görmek ne demek? Rüyada astım hastası olmak ne anlama geliyor?

Rüyada grip olduğunu görmek, rüya sahibinin çok yorulduğu bir döneme girdiğini ve artık dinlenmesi gerektiğini simgeler. Bu rüya, rüya sahibinin maddi ve manevi olarak yılgınlık yaşadığı, kendini yorgun, bitkin ve savunmasız hissettiği anlamına gelir. 

RÜYADA BİRİNİN SOĞUK ALGINLIĞI GEÇİRMESİ

Birinin soğuk algınlığı geçirdiğini görmek, çok yakın bir zamanda gelecek olan güzel haberlere ve yaşanacak neşeli zamanlara işaret eder. İş hayatında da çok uzun bir zamandır beklenen iş teklifinin en kısa süre içinde geleceği şeklinde yorumlanır.

ZATÜRRE OLDUĞUNU GÖRMEK NE DEMEK? 

Rüyada zatürre olduğunu görmek, rüyayı gören bir kişinin dostlarından ya da arkadaşlarından sağlık sorunları ile ilgili haber alacağına ve işlerinde çok daha kısa bir süreli bir kesinti yaşanacağına işaret eder. 

RÜYADA ASTIM HASTASI OLMAK

Astım hastası olduğu olduğunu gören bir kişinin, kendine zaman ayırması ve artık bir süre dinlenmesi gerekir. Yapacağı işlerde ise, öncelikle kendi sağlık ve sıhhatini gözetmesi gerekeceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda, gerçek hayatta olan bir astım hastalığının, kişinin ruhsal haline olan yansımasına da işaret eder.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!