banner2

Rüyada gezegen görmek iyi midir? Rüyada hangi gezegen ne anlama geliyor?

Gök bilimi ile ilgilenenlerin araştırdığı gezegenler rüyalarda da görülebiliyor. Rüyada gezegen görmek ne demek? Rüyada hangi gezegen ne anlama geliyor?

Hayat 17.09.2023, 11:32
Abone ol
Rüyada gezegen görmek iyi midir? Rüyada hangi gezegen ne anlama geliyor?

Rüyasında gezegen gören bir kişinin yaptığı hatalardan ders almayı bildiği ve bir daha aynı hataları tekrarlamadığı bu sebeple de her zaman düşünerek ve emin bir şekilde attığı rüyanın anlamları içerisinde ilk sırada olmaktadır.

RÜYADA VENÜS GEZEGENİ GÖRMEK

Rüya sahibinin aileden görgülü ve asil olan, arkası sağlam, kariyeri yüksek ve şahsiyetli bir kişi ile tanışıp onunla mutlu olacağı olmaktadır.

JÜPİTER GÖRMEK NE DEMEK?

Bu rüya hayırlı rüyalar arasında yer almamaktadır. Çünkü bu rüyanın anlamı rüya sahibinin başına kötü ve tatsız olayların geleceği ve insanlarla tartışmalar ve kavgalar yaşayacağı şeklinde olmaktadır.

RÜYADA MERKÜR GEZEGENİ GÖRMEK

Rüyayı gören kişinin hayatına diplomalı, bilgili ve entelektüel bir kişinin gireceği ve rüya sahibinin bu kişiden birçok yeni şeyler öğreneceği şeklinde olmaktadır.

MARS GÖRMEK NE ANLAMA GELİYOR? 

Mars gezegeninin görülmesinin anlamları da olumsuz olmaktadır. Çünkü bu rüya, rüyayı gören kişinin hayırsız bir kişi ile tanışacağını ve bu kişinin rüya sahibinin hayatını alt üst edeceği şeklinde olmaktadır.

RÜYADA NEPTÜN GEZEGENİ GÖRMEK 

Rüya sahibinin hayırlı bir yuva kuracağı, gelirinin artacağı, hayatının çok güzel bir hale geleceği, hayatındaki kişi ile bağlarının güçleneceği, kardeşleri ille birlikte bir işe gireceği ve hane içindeki rahatının artacağıdır.

PLUTON GÖRMEK NEYE İŞARET EDER? 

Pluton gezegenini görmek hayırsız olarak kabul edilen rüyalardandır. Çünkü bu rüyalar ölümü ve yıkımı sembolize etmektedir. bunların yanında bu rüya yeniden doğumu ve gizli kalmış değişimleri simgelemektedir.

RÜYADA SATÜRN GEZEGENİ GÖRMEK

Rüyada Satürn gezegenini görmenin anlamları içerisinde; rüya sahibini çok üzecek ve bu sebeple kolay toparlanılamayacak bir olayın yaşanması, sevilen birinin kaybedilmesi, iş ve aile hayatının kötüye gitmesi, üzücü haberlerin alınması ve girilen her işin başarısızlıkla sonuçlanacağı bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!