banner2

Rüyada doktor görmek ne demek? Rüyada doktora gitmek ne anlama geliyor?

Hastalandığımızda gittiğimiz doktorlar rüyalarda sorunların son bulması anlamına geliyor. Rüyada doktora gitmek ne demek? Rüyada doktor olduğunu görmek ne anlama geliyor? Doktorla konuşmak neye işaret eder?

Hayat 31.05.2023, 12:28
Abone ol
Rüyada doktor görmek ne demek? Rüyada doktora gitmek ne anlama geliyor?

Rüyada doktor görmenin hikmeti, hastalıkların son bulması ve sıkıntılı dönemlerin sona ermesi olarak değerlendirilir. 

RÜYADA DOKTORA GİTMEK

Doktora gittiğini görmek, sağlık sorunlarının artacağına, maddi anlamda kötü günlere hikmettir. Rüyada doktora gitmek, rüya yorumcularının belirttiklerine göre, kişinin sağlığına dikkat etmediğine rivayettir.

ERKEK VE KADIN DOKTOR GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada erkek doktor görmenin mahiyeti, yakın akrabalardan birinin makam ve mevki olarak yükselmesine delalettir. Rüyada kadın doktor görmek ise, yaşanılan bir olaydan ders çıkarmama olarak değerlendirilir. 

RÜYADA DOKTOR OLDUĞUNU GÖRMEK

Kişinin kendisini doktor olarak görmesi, yaşanılan bir olaydan ders çıkarmak olarak değerlendirilir. Kimi alimler, kişinin rüyasında kendisini doktor olarak görmesinin, başarılı olmaya yönelik yol almasına rivayet edilir.

DOKTORLA KONUŞMAK NE ANLAMA GELİYOR?

Rüyada doktorla konuşmak, seyahat manasına gelir. Kişinin alacağı bir haberle seyahat edeceğine, bu haberin akıbetinin bilinmediğine hikmet edilir.

RÜYADA DOKTORUN KÖTÜ HABER VERMESİ 

Rüyada doktorun kötü haber verdiğini görmek, işlerin yolundan çıkacağına, kişinin maddi manevi kontrolünü kaybedeceğine işarettir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!