banner2

Rüyada dinozor görmek ne demek? Rüyada dinozor yumurtası görmek ne anlama geliyor?

Eski çağların en bilindik canlısı dinozorlar rüyalarda sorun ve sıkıntıların üstesinden gelmeye yorulur. Rüyada dinozor görmek ne demek? Rüyada dinozor yavrusu ne anlama geliyor? Rüyada dinozor öldürmek neye işaret eder?

Hayat 25.05.2023, 21:03
Abone ol
Rüyada dinozor görmek ne demek? Rüyada dinozor yumurtası görmek ne anlama geliyor?

Dinozor görmek, sıkıntı ve sorunlarının üstesinden gelmeye aynı zamanda rüyayı görenin güçlü bir karakter olacağına yorulmaktadır. 

RÜYADA DİNOZOR YAVRUSU GÖRMEK

Dinozorun yavrusu kişinin ailesi ile birlikte hayırlara tabir edilir. Kişinin iş ve aile hayatında yaşanacak güzel gelişmelere ve sevindirici bir habere rivayet eder. Dinozor yavrusu bazı kere de güzel yüzlü, yumuşak huylu, güzel sözlü bir çocukla tabir olunur.

DİNOZOR YUMURTASI NE DEMEK? 

Rüya sahibinin ailesi ile arasında sıkı bağları ifade eder. Başka bir tabirde ise kişinin kısmetinin açılacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına delalet eder.

RÜYADA DİNOZORDAN KORKMAK

Kişinin korktuğu, çekindiği her konunun üzerine gideceği demektir. Rüya sahibinin zorlukların üstesinden geleceğine, rahat bir hayat süreceğine, ailesiyle birlikte uzun ve huzurlu bir ömür yaşayacağı anlamındadır.

DİNOZOR ÖLDÜRMEK NE ANLAMA GELİYOR? 

İş hayatında yaşanacak zorlu olayları ifade eder. Fakat bu zorlu zamanı kendi çabaları sayesinde kurtulacağına rivayet eder. Kişinin rüyasında dinozor öldürmesi halk arasında hayırla ve iyilikle isim yaptığına işarettir.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!