banner2

Rüyada davul çalmak ne demek? Rüyada davul sesi duymak ne anlama geliyor?

Özellikle Ramazan ayında sesini sık duyduğumuz davullar rüyalarda farklı anlamlara gelebiliyor. Rüyada davul çalmak ne demek? Rüyada davul sesi duymak ne anlama geliyor? Rüyada davul çalan birini görmek neye işaret eder?

Hayat 29.03.2023, 09:50
Abone ol
Rüyada davul çalmak ne demek? Rüyada davul sesi duymak ne anlama geliyor?

Rüyada davul görmek kişinin hayatında yeni ve olumlu gelişmeler olacağına rivayet eder. Rüyada davul çaldığını gören kişinin hayatında güzel olayların yaşanacağına, bekarsa dünya evine gireceğine işaret eder. 

DAVUL PATLATTIĞINI GÖRMEK NE DEMEK? 

Rüyada davul patlatmak, genç bir kadının rüyası ise, sevgi ve saygı odaklı ilişkiler kurmayı bilen, maneviyata hak ettiği değeri veren ve tam olarak anlaşabileceği yapıda genç bir adamla mutlu ve huzurlu bir yuva kuracağına işaret eder. 

RÜYADA DAVUL TOKMAĞI GÖRMEK

Rüyayı gören kişinin büyük işlere gireceğine, kısa süre içerisinde girdiği bu işlerden büyük miktarda para kazanacağına işaret eder. 

DAVUL SESİ DUYMAK NE ANLAMA GELİYOR?

Rüyada davul sesi duymak, rüyayı gören kişinin uzun zamandır görmediği bir yakınını göreceğine işaret eder. Kişinin onunla hasret gidereceğine delalet eder. Rüyada davul sesi duymak, rüya sahibinin dostuyla birlikte hayırlı bir işe gireceğinin habercisidir. 

RÜYADA DAVUL ÇALAN BİRİNİ GÖRMEK

Davul çalan birini görmek, gireceği bir işte çok iyi olacağı demektir. Kişinin başarı kazanacağına rivayet eder. Rüyada davul çalan birini görmek, rüya sahibinin dikkat çeken, kıskanılan birisi olduğuna, dikkat etmesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!